X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

(69)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
10,000 - 50,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Kosova Press
(78)
free

Top 5 Apps

Yahoo News Digest
(20,927)
free
chomp SMS
(236,647)
free

More from this developer

Description

* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor

App Screenshots

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.4
(69)
Your rating:

Latest Community Comments