X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Güzel Sözler

(1,069)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.3 and up
INSTALLATIONS
100,000 - 500,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Top 5 Apps

Coursera
(21,016)
free

More from this developer

Description

Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız.

Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar binlerce güzel sözleri bulacaksınız.

Sayfalar arası geçiş metin üzerindeyken parmakla yapılabilir.

Sözü paylaşmak için paşlaşı kullanın, istediğiniz uyguluma karşınıza çıkmıyorsa, Paylaş'a tıklayın. Söz hafızaya kopyalanmış olur. Oradan mesajlaşma yada facebook gibi uygulamalara yapıştırıp gönderebilirsiniz.

İstenen söze gitme özelliği; gerek sözlerin ana sayfasında gerekse favorilerde söz sayısını gösteren rakamların üzerine tıklayıp açılan pencerede gerekli sayıyı girip "ok" tuşuna basmanız yeterlidir.

OLASI HATALAR:

Favorilere tıklayınca telefon veya tabletin kilitlenmesi:
Güzel sözler uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman, telefonunuzun hafıza kartına "Güzel sözler" diye bir klasör oluşur. Onun içinde de favori sözlerim diye bir text vardır. Favorilerinize eklenen her söz oraya kaydedilir. Daha sonra "favorilerime git" dediyseniz ve gitmiyorsa bilin ki bu dosyalar zarar görmüştür. Biri veya her ikisi silinmiş olabilir. Bu yanlışlıkla sildiğiniz veya telefonunuza bulaşan bir virüs kaynaklı olabilir. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırılın, hafıza kartındaki güzel sözler klasörünü de silin. Daha sonra markete gidip tekrar yükleyin. Allah'ın izniyle uygulama sorunsuz çalışacaktır.

Tag: Meşhur Sözler, Güzel Sözler, Guzel Sozler, Kelam-i Kibar, Dini Sözler, Eğitici Söz, İmani Sözler, Quran, Kur'an, Kuran, Bediuzzaman, Risalei Nur, Mehmet Akif, Hz. Ali, Hadis-i Şerif, Peygamber, Efendimiz, Hz. Muhammed (sav), vecizeler, vecizsözler, ibretli sözler, hayrat, hayrat vakfı, hayrat neşriyat, edebi sözler, özlü sözler, Zafer, Zafer Şık, tv, radyo, rehber, dersane, dershane, medrese, şeriat, Osmanlı, hilafet, cennet, cehennem, nasihat, guzel sozler, ibretli sözler, en güzel sözler, sevgi sözleri, sevgiliye güzel sözler, aşk, iman, Kur'an, ilham veren sözler, Özlü Sözler, Ünlü Sözler, hadisler, hadis-i şerif, hadis-i şerifler, sozler, sözler, kelam-ı kibar, Mevlana Sözleri, Hazreti Ali Sözleri, Bediuzzaman Sözleri, Said Nursi Sözleri, evliya sözleri.

اجمل كلمات, اجملة الكلمات, اقوی كلمات, اجمل الكلام, محمد, محمد الرسول, حدیث, قران, مكتوب,الله, بدیع الزمان سعید النورسی, كوزل سوزلر
quotes, popular quotes, best quotes, most popular quotes, the best life quotes, bible quotes, everyday quotes, top quotes, love quotes, beautiful life quotes.

App Screenshots

Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler
Güzel Sözler

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.3
(1,069)
Your rating:

Latest Community Comments