X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Turkcell TV Tablet

(20)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
3.0 and up
INSTALLATIONS
10,000 - 50,000
PRICE
FREE

Similar Apps

SFR TV
(14,537)
free

Top 5 Apps

Coursera
(10,720)
free
QuickPic
(288,115)
free
100 PICS Quiz
(13,153)
free

More from this developer

Description

Turkcell TV ile en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizileri takip edin. En popüler, güncel ve yeni yüzlerce film ile ne zaman ve nerde isterseniz size özel film keyfini Turkcell TV ile doya doya yaşayın.
Turkcell TV Android Uygulaması ile istediğiniz an istediğiniz yerde;
- 57 TV kanalını canlı olarak izleyebilir,
- Yüzlerce popüler, güncel ve yeni filmi dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilir,
- Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizi ve programların son bölümlerine erişebilir,
- TV kanallarının yayın akışlarını ve sıradaki programları görebilir,
- İzlerken programları başa sarabilir veya izlemeye ara verebilir,
- Filmleri ve tekrar seyret kategorisi altındaki dizi ve programları durdurabilir, ileri-geri sarabilir ve daha sonra kaldığınız yerden, istediğiniz cihazdan (cep telefonu, tablet veya bilgisayar) devam edebilirsiniz.
Önemli noktalar:
- Turkcell TV Uygulamasını sadece Türkiye'de bulunan Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri kullanabilmektedir. Turkcell kullanıcıları Turkcell Şifrelerini kullanarak, Turkcell Superonline kullanıcıları müşteri numaraları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapabilirler.
- Turkcell’li olarak uygulamaya cep telefonu numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkell Şifrenizi SIFRE yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atarak veya http://turkcellsifre.turkcell.com.tr adresinden alabilirsiniz.
- Turkcell Superonline’lı olarak uygulamaya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkcell Superonline Müşteri Numaranız, faturanızın sol üst köşesinde yer almaktadır. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız MUSTERI, şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE boşluk Müşteri numaranızı yazarak 05327522000’e SMS gönderebilirsiniz.
- Turkcell TV servisini, Android tablet cihazınızın yanı sıra Turkcell TV web sitesinden de (www.turkcelltv.com.tr )Turkcell numaranız ve şifrenizle veya Turkcell Superonline müşteri numarası ve şifreniz ile kullanabilirsiniz.
- Turkcell TV uygulaması sadece Android versiyonu 3.X Honeycomb ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır.
- Turkcell TV uygulaması, internet ve wap erişim noktaları (apn) ile kullanılırken data ücreti alınmaz. Turkcell TV uygulaması; tablet, 3G netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Bilgisayarınızdan Turkcell TV servisini kullanırken ise data miktarı Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından düşmez, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
- Yayın kalitesi, açılıştan kısa bir süre sonra bağlantı hızına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır ve kullanıcının o anki internet bağlantı hızına göre alabileceği en yüksek yayın kalitesi verilmektedir.
- Uygulama sadece Türkiye’de kullanılmaktadır. Wi-Fi bağlantısı bağlanıldığında uygulamanın başında sorgulanan lokasyon bilgisi bu kontrol için yapılmaktadır.
- Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile bazı TV kanallarında karartma uygulanabilir.
- Cihazınızın ayarlar (settings) altından bildirimler (notifications) özelliği Turkcell TV için ON (açık) konuma getirilerek; uygulama tarafından gönderilen tanıtım/bilgilendirme amaçlı mesajlar alınabilir.
- Sıkça sorulan sorulara Android tablet uygulamanızın Yardım bölümünden ya da http://www.turkcelltv.com.tr/help.html adresinden ulaşabilirsiniz.

App Screenshots

Turkcell TV Tablet
Turkcell TV Tablet
Turkcell TV Tablet
Turkcell TV Tablet
Turkcell TV Tablet

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
2.4
(20)
Your rating:

Latest Community Comments