X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

SmartHELP

(71)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.1 and up
INSTALLATIONS
5,000 - 10,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Top 5 Apps

QuickPic
(276,360)
free
Think
(81,776)
free

Description

Mobilní aplikace SmartHELP nabízí pomoc při dopravní nehodě a na cestách do zahraničí jak klientům DIRECT Pojišťovny tak klientům ostatních pojišťoven. Obsahuje telefonní čísla na všechny české pojišťovny nabízející povinné ručení a uživatelé tak mohou v případě nehody využít nejen rady jak postupovat, ale rovnou zavolat svou asistenční službu.

Důležitou funkcí je možnost zdokumentování a nahlášení nehody, kdy uživatel v pěti krocích popíše událost a uloží do paměti telefonu. Údaje o nehodě může zpětně doplnit nebo rovnou odeslat na email své pojišťovny. Ta obdrží detailní informace o poškozeném, času a místě nehody určeném podle aktuální polohy telefonu, popis a fotografie z místa události a informace o dalších účastnících. Pojišťovna na základě těchto údajů již může nehodu řešit ještě před tím, než od klienta obdrží povinný euroformulář.

Druhá hlavní část aplikace, pomoc na cestách do zahraničí, klientovi poradí, jak postupovat při různých typech pojistných událostí z cestovního pojištění - onemocnění či úrazu, škodě na zavazadlech či odpovědnosti za škodu. Dále mu zobrazí kontaktní informace o všech českých ambasádách a zahraničních misích.

Novinkou je třetí část - sjednání pojištění, díky které si uživatel může v aplikaci rychle a jednoduše sjednat cestovní pojištění. Toto pojištění lze sjednat i na poslední chvíli v den odjezdu.

App Screenshots

SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP
SmartHELP

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.8
(71)
Your rating:

Latest Community Comments