X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Kde se (ne)kouří

(129)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
5,000 - 10,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Top 5 Apps

Zite
(5,496)
free

More from this developer

Description

S radostí oznamujeme, že jsme se stali vítězi v kategorii Aplikace pro lepší svět soutěže Aplikace roku 2013. Všem děkujeme za podporu!

Každý nekuřák i kuřák v ČR s námi v reálném čase a prostoru s klidem dobře ví, kde se kouří a kde nekouří. Jsme obdobou funkce semaforu pro nekuřáky i kuřáky. Kde je zákaz, tam je červená, kde je povoleno, tam je zelená... :-).

V České republice přibližně 2.000.000 lidí kouří a 8.000.000 nekouří. Kvůli tomu na sebe nemusíme koukat skrze prsty. Jsme tu pro všechny kuřáky i nekuřáky v České republice. Sloužíme v předstihu či v reálném čase všem bez rozdílu.

Benjamin Franklin kdysi řekl: „Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí.“ Přispíváme společně s Vámi ke svobodě rozhodování. Ukážeme Vám ve Vašem aktuálním okolí kam zajít, aniž byste ztráceli svůj čas hledáním a narážením na samolepky na dveřích, které Vám dají vědět, že jste šli nebo jeli zbytečně. Budete předem vědět, kde se kouří nebo nekouří.

http://www.kdesekouri.cz/
http://www.kdesenekouri.cz/

V případě jakýchkoli připomínek se bez obav obraťte na naše webové stránky nebo e-mail! Krom odkazů výše můžete použít i tlačítka "Navštívit web vývojáře" a "Zaslat e-mail vývojáři".

App Screenshots

Kde se (ne)kouří
Kde se (ne)kouří
Kde se (ne)kouří
Kde se (ne)kouří
Kde se (ne)kouří
Kde se (ne)kouří

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.1
(129)
Your rating:

Latest Community Comments