X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne

(112)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
1,000 - 5,000
PRICE
USD 1.98

Similar Apps

Top 5 Apps

Yelp
(143,681)
free
5by
(4,243)
free

More from this developer

Description

Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Ať už Vás láká sportovní střelba či lov nebo chcete zbraň pro osobní ochranu, musíte projít mimo jiné zkouškou odborné způsobilosti, jejíž součástí je také písemný test. A právě na tento test Vás naše aplikace připraví! Snadno a přehledně.

Tato verze obsahuje NOVÝ SOUBOR TESTOVÝCH OTÁZEK, který je platný od 1. ČERVENCE 2014 společně se vstupem novely č. 170/2013 Sb. v platnost.

Portál www.zbranekvalitne.cz již mnoho let připravuje budoucí i stávající střelce ke zkoušce pro získání (či rozšíření skupin) zbrojního průkazu – a jak se můžete přesvědčit, velmi úspěšně!
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=52&t=44

Co vám tato aplikace nabízí?
- Přehledný výpis testových otázek se zvýrazněnou správnou odpovědí.
- Účinný systém tréninku testových otázek, který Vás formou náhodného výběru otázek a zaznamenání vašich odpovědí postupně naučí celý soubor. Pokud některou otázku zodpovíte špatně, můžete se jedním dotekem podívat na příslušné místo v zákoně – to velmi pomáhá při studiu! Snadno si rovněž můžete vybrat, ze které části otázek chcete být testováni (dle zákona, vyhlášky atp.).
- Myslíte si, že už máte naučeno a jste připraveni ke zkoušce? Zkuste si test nanečisto! Aplikace Vám připraví test ze 30 otázek tak, jak by mohl vypadat u reálné zkoušky.
- Držitel zbrojního průkazu musí dodržovat mnoho pravidel a povinností a není vždy jednoduché si je pamatovat. S naší aplikací ale můžete mít vždy při ruce všechny zákony, vyhlášky a nařízení, které se střelců v České republice týkají. Snadno můžete přejít přímo na určitý paragraf nebo použít fulltextové vyhledávání.

———

Pokud se Vám naše aplikace líbí, dejte nám, prosíme, pozitivní hodnocení na Google Play!
Pokud vám v naší aplikaci naopak něco schází či najdete chybu, pošlete nám namísto negativního hodnocení raději email a my se pokusíme vše co nejdříve vyřešit k vaší spokojenosti! (nezapomeňte připojit informaci o vašem mobilním zařízení a verzi operačního systému)

———

Klíčová slova: zbrojní zbrojni průkaz prukaz pas zbraně zbrane zkouška zkouska odborné odborne způsobilosti zpusobilosti

App Screenshots

Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne
Zbrojní průkaz ~ZbraneKvalitne

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.9
(112)
Your rating:

Latest Community Comments