X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Interia Fakty, Wiadomości

(944)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.1 and up
INSTALLATIONS
50,000 - 100,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Polska Prasa
(6,292)
free

Top 5 Apps

VICE
(580)
free

More from this developer

Lotto
(83)
free
Horoskop
(122)
free

Description

Interia Fakty to najnowsze newsy, informacje, wiadomości i fakty z portalu Interia.pl. Znajdziesz w niej najważniejsze i najciekawsze
wiadomości z polski z zagranicy, wiadomości biznesowe, wiadomości sportowe, informacje ze świata motoryzacji, wiadomości ze świata nowych technologii, wiadomości ze świata gier, informacje ze świata muzyki i filmu oraz specjalne działy poświęcony informacjom dla kobiet oraz mężczyzn. W tej aplikacji nie brakuje również kategorii plotki oraz rozrywka.

Oprócz wiadomości, newsów, informacji z wielu dziedzin w aplikacji znajdziesz też narzędzia: pogoda, notowania giełdowe (giełda), kursy walut (waluty), relacje z meczów piłkarskich na żywo, horoskop, repertuar kin.

Gestami lewo-prawo przełączysz się pomiędzy kanałami tematycznymi. W kanałach znajdziesz wiadomości, artykuły, newsy, informacje z poszczególnych kanałów tematycznych takich jak: Fakty, Biznes, Sport, Motoryzacja, Nowe Technologie, Gry, Kobieta, Facet, Muzyka, Film, Plotki, Rozrywka. W ustawieniach aplikacji możesz włączyć/wyłączyć kanały, z wiadomościami, informacjami i newsami, które chcesz oglądać. Możesz także ustawić kolejność kanałów z wiadomościami, newsami i informacjami. Każdy artykuł i galerię możesz dodać do zakładek by wrócić do nich później.

App Screenshots

Interia Fakty, Wiadomości
Interia Fakty, Wiadomości
Interia Fakty, Wiadomości
Interia Fakty, Wiadomości
Interia Fakty, Wiadomości

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
3.7
(944)
Your rating:

Latest Community Comments