X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Wielki Test Wiedzy Ekonom...

(87)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
10,000 - 50,000
PRICE
FREE

Similar Apps

IAS Quiz
(247)
free

Top 5 Apps

QuickPic
(276,360)
free

More from this developer

tvp.pl
(4,142)
free

Description

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu ekonomi.

Przygotuj się i wygraj 30 000 złotych! Finał Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej już 23 stycznia w TVP1, TVP Polonia oraz w tvp.pl. Organizatorem konkursu jest Telewizja Polska S.A. Fundatorem nagród jest Narodowy Bank Polski i TVP.

Chętni do udziału w teście głównym będą mogli poszerzyć swoją wiedzę dzięki serwisowi www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl. Na jego stronach będą zamieszczane najświeższe informacje i materiały wideo z zakresu ekonomi. Odbywać się będą także wideoczaty z ekspertami. Internauci będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w specjalnych pretestach i wygrać udział w teście głównym.

Zasoby serwisu www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl będą dostępne również dla użytkowników urządzeń mobilnych działających na systemie operacyjnym Android.

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to sprawdzian nie tylko dla tych, którzy w zagadnieniach z ekonomii czują się jak ryba w wodzie. To także dobra zabawa dla młodzieży, która nie zdecydowała jeszcze o dalszej drodze swojej edukacji. Zanim najlepsi wezmą udział w teście głównym, przeprowadzone będą pretesty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ich zwycięzca otrzyma nagrodę 10 000 złotych na rzecz swojej szkoły. Młodzi będą mogli też wziąć udział w konkursie filmów amatorskich.

Przygotuj się i wygraj! Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej już 23 stycznia na antenie TVP1, TVP Polonia oraz w internecie. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do porannego programu Jedynki "Kawa czy Herbata".

App Screenshots

Wielki Test Wiedzy Ekonom...
Wielki Test Wiedzy Ekonom...
Wielki Test Wiedzy Ekonom...
Wielki Test Wiedzy Ekonom...
Wielki Test Wiedzy Ekonom...

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
3.1
(87)
Your rating:

Latest Community Comments