X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "İnteraktif Medya"

Android Apps by Developer "İnteraktif Medya"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
CNN Türk CNN Türk
İnteraktif Medya
1.0.4 free 1 ×
0 Ratings
438 Ratings
CNN Türk Android uygulaması, CNN Türk izleyicilerine tam teşekküllü bir haber portalını yanlarında taşıma imkanı sağlamaktadır. Android işletim sistemi göz önüne alınarak tasarlanan (...)
Kanal D Kanal D
İnteraktif Medya
2.7 free 2 ×
0 Ratings
6,079 Ratings
Android ile Kanal D Keyfi... Kanal D uygulaması, Kanal D izleyicilerine Türkiye'nin en çok izlenen TV kanalını taşınabilir hale getiriyor. Android için hazırlanan özel tasarımda Kanal D'nin (...)
netd netd
İnteraktif Medya
1.2 free 0 ×
0 Ratings
70 Ratings
Android ile netd izleme ayrıcalığı… netd Android uygulaması ile en çok izlenen dizi, film, program, spor, belgesel ve canlı yayınların yanı sıra , netd’ye özel hazırlanan içerikleri (...)
DreamTV DreamTV
İnteraktif Medya
1.4 free 0 ×
0 Ratings
63 Ratings
En iyi müzik videolarını, en yeni müzik, magazin ve sinema haberlerini bulabileceğiniz Türkiye'nin en iyi gençlik ve müzik kanalı artık Android'de.
Beyaz Show Beyaz Show
İnteraktif Medya
1.2 free 7 ×
0 Ratings
106 Ratings
Ekranların en sevilen show programı Beyaz Show , yeni interaktif uygulaması ile eğlendirmeye devam ediyor. Uygulama içinde bulunan videolar ile kendi görüntünüzü çekebilir , Beyaz (...)
Radyo D Radyo D
İnteraktif Medya
1.1 free 0 ×
0 Ratings
136 Ratings
D’li Dolu Türkçe Pop Android Uygulaması Türkiye’de ulusal yayın yapan ilk özel radyolardan biri olan Radyo D; en popüler şarkıları, güncel haberleri dinlemek ve sevdiğiniz DJ’leri takip (...)
SlowTürk Radyo SlowTürk Radyo
İnteraktif Medya
1.1 free 3 ×
0 Ratings
562 Ratings
Aşkın Frekansı En romantik aşk şarkılarını mı dinlemek istiyorsunuz? Kendi müzik zevkinize göre bir uygulama arıyorsanız, SlowTürk Android uygulaması size en güzel aşk şarkılarını (...)