Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "AGORA SA"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Sport.pl LIVE Sport.pl LIVE
AGORA SA
2.0.7 free 1 ×
0 Ratings
12,917 Ratings
Sport.pl LIVE is the live broadcasts of sporting events. This application is in Polish! Live online coverage of sports such as football, basketball, volleyball, cross-country skiing, ski (...)
Gazeta.pl LIVE Gazeta.pl LIVE
AGORA SA
1.8.2 free 0 ×
0 Ratings
9,726 Ratings
Gazeta.pl LIVE brings you news from around the world as well as local information from 20 Polish cities. Gazeta.pl LIVE is also a specialized provider of sports, entertainment, lifestyle, (...)
Tuba.FM - free music and radio Tuba.FM - free music and radio
AGORA SA
2.4.6 free 0 ×
0 Ratings
2,574 Ratings
Tuba.FM is a free music app for smartphones. You will find all genres and decades of music, popular and alternative bands and performers of the Polish and the world, as well as the (...)
Golden Oldies Radio Golden Oldies Radio
AGORA SA
1.1.1 free 0 ×
0 Ratings
795 Ratings
This is free music app in which you can listen to live Golden Oldies, as well as explore the Polish and foreign favorite music artists - from all decades and genres of music! --- Music of (...)
Moja ciąża z eDziecko.pl Moja ciąża z eDziecko.pl
AGORA SA
1.0.4 free 0 ×
0 Ratings
193 Ratings
Aplikacja Moja ciąża z eDziecko.pl przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych dni ciąży do porodu. Moja ciąża z eDziecko.pl zawiera praktyczne ciążowe porady wraz (...)
Wyjnik Kibica Wyjnik Kibica
AGORA SA
1.0 free 0 ×
0 Ratings
90 Ratings
"Jeszcze jeden", "Goooooola, i nie ma gola", "Nic sie nie stało Polacy", "PZPN! i wiele innych przyśpiewek kibica. Do tego wuwuzela i trąbka. Zawyj razem z nami! Zagrzewaj nasze (...)
Rock Radio Rock Radio
AGORA SA
1.1.2 free 0 ×
0 Ratings
515 Ratings
This free music app in which you can listen to live Radio Roxy, and explore new musical sounds - from all decades and genres of music! --- Play the band --- To turn on the Radio (...)
Plotek.pl Plotek.pl
AGORA SA
2.1.0 free 0 ×
0 Ratings
445 Ratings
Gwiazdy, najnowsze plotki, zdjęcia bez cenzury Nudzisz się w autobusie lub tramwaju? Przysypiasz na lekcji lub zebraniu? Ściągnij darmową aplikację! Zdjęcia, plotki i skandale z (...)
Tuba.FM HD – muzyka i radio Tuba.FM HD – muzyka i radio
AGORA SA
1.0.5 free 1 ×
0 Ratings
135 Ratings
Tuba.FM HD to darmowa aplikacja muzyczna na tablety. Znajdziesz tu wszystkie gatunki i dekady muzyczne, popularne i alternatywne zespoły i wykonawców z Polski i ze świata, a (...)
Dziennik Metro Dziennik Metro
AGORA SA
2.5.0 free 0 ×
0 Ratings
98 Ratings
Dziennik Metro to codzienne źródło najciekawszych informacji z kraju i ze świata, polecenia kulturalne, newsy ze świata popkultury i rozrywki. Piszemy o tym, co interesuje młodych i (...)
Gazeta Wyborcza Gazeta Wyborcza
AGORA SA
2.3.3 free 0 ×
0 Ratings
537 Ratings
Nowa wersja aplikacji na urządzenia z systemem Android to nowy wygląd i nowa jakość. Od teraz przeczytasz Gazetę Wyborczą nie tylko na tablecie, ale również na swoim smartfonie. (...)
Wysokie Obcasy Wysokie Obcasy
AGORA SA
1.0.4 free 0 ×
0 Ratings
9 Ratings
Przedstawiamy mądre, interesujące, pełne pasji kobiety z całego świata, prezentujemy kontrowersyjne poglądy i nieszablonowe opinie. Piszemy o życiu, miłości, seksie, wychowaniu (...)
Kuchnia - Magazyn dla smakoszy Kuchnia - Magazyn dla smakoszy
AGORA SA
1.0.9 free 0 ×
0 Ratings
17 Ratings
Przekazujemy Wam nowy numer miesięcznika „Kuchnia. Magazyn dla smakoszy”. Redakcja pierwszego, najciekawszego polskiego pisma lifestylowo-kulinarnego zaprasza do (...)
Cztery Kąty Cztery Kąty
AGORA SA
8.8.11 free 0 ×
0 Ratings
7 Ratings
Miesięcznik CZTERY KĄTY jest najpopularniejszym pismem o wnętrzach. Prezentujemy wyłącznie polskie mieszkania i domy - urządzone ze smakiem, zgodnie z najnowszymi (...)
Viuu Viuu
AGORA SA
3.0.1 free 0 ×
0 Ratings
43 Ratings
Viuu - interaktywna rzeczywistość Darmowa aplikacja Agory, która pozwala odkryć nową, interaktywną rzeczywistość w tradycyjnych mediach. Dzięki Viuu możesz odczytać ukryte (...)
TOK FM TOK FM
AGORA SA
1.2.0 free 0 ×
0 Ratings
682 Ratings
Listen to Radio TOK FM - live or selected programs and episodes where you want! Tag your favorite programs and episodes, listen to them online or download them to your phone . (...)
NA SZPILKACH NA SZPILKACH
AGORA SA
1.0.10 free 0 ×
0 Ratings
33 Ratings
NA SZPILKACH to bezpłatny magazyn poradnikowy skierowany do kobiet. Pracujących, świadomych siebie, wychowujących dzieci i korzystających z życia. Czytelniczki znajdą w (...)
Ale Historia Ale Historia
AGORA SA
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
15 Ratings
Ale Historia - tabletowe wydanie historycznego dodatku Gazety Wyborczej. Zapraszamy do podróży w czasie. Nasz wehikuł nazwaliśmy "Ale Historia", bo przeszłość ciągle potrafi (...)
Avanti Avanti
AGORA SA
free 0 ×
0 Ratings
11 Ratings
Avanti to największy w Polsce magazyn shoppingowy, który zapoczątkował nową kategorię w segmencie luksusowych miesięczników dla kobiet. Prezentuje nowe trendy, style, (...)
Publio Publio
AGORA SA
1.3.4 free 0 ×
0 Ratings
162 Ratings
Publio to bezpłatna aplikacja do czytania e-booków i e-prasy, dzięki której zsynchronizujesz swoją bibliotekę i będziesz mieć swoje ulubione publikacje zawsze w zasięgu ręki. (...)
Dziecko Dziecko
AGORA SA
3.4.4 free 0 ×
0 Ratings
13 Ratings
Dziecko to miesięcznik dla rodziców małych dzieci oraz oczekujących na narodziny dziecka. Tworzony jest przez zespół profesjonalistów, dla których nadrzędną wartością jest dobro (...)
DOM & WNĘTRZE DOM & WNĘTRZE
AGORA SA
free 0 ×
0 Ratings
10 Ratings
Dom & Wnętrze to nowoczesne, luksusowe pismo o wnętrzach, designie, sztuce i miejskim stylu życia. Pokazujemy domy i mieszkania różnorodne stylistycznie, zaskakujące (...)
Duży Format Duży Format
AGORA SA
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
24 Ratings
Duży Format - magazyn reporterów. Prawdziwi bohaterowie, prawdziwe historie. Polska i świat bez fikcji Dlaczego ludzie lubią reportaże? Bo chcą zrozumieć innych. Czytaj reportaże (...)
LOGO - magazyn dla mężczyzn LOGO - magazyn dla mężczyzn
AGORA SA
free 0 ×
0 Ratings
65 Ratings
Logo to miesięcznik dla aktywnych mężczyzn, pełen przygód, męskich pasji, nowoczesnych technologii, najlepszego stylu i praktycznych porad. Przygody: dla was biegamy z bykami w (...)
Książki. Magazyn do czytania Książki. Magazyn do czytania
AGORA SA
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
4 Ratings
Najlepszy przewodnik po najaktualniejszych ideach oraz ludziach, którzy je tworzą. Do rozmowy o literaturze i o rzeczywistości, do wspólnoty ludzi myślących, bo czytających, (...)
Go to page: 1 2 »