Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Arif Sami"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Dualar Ve Zikirler Dualar Ve Zikirler
Arif Sami
1.5.4 free 0 ×
0 Ratings
638 Ratings
Bu uygulama muhterem Mahmut Sami Ramazanoğlu' nun Dualar ve Zikirler adlı eserinden faydalanılarak yapılmıştır. Şimdiye kadar: - Günlük Dualar - Senelik Dualar - Muhtelif (...)
Namaz Duaları (Sesli) Namaz Duaları (Sesli)
Arif Sami
1.5 free 0 ×
0 Ratings
2,678 Ratings
Arapça ve türkçe yazılışları, anlamları ve nerelerde okunacakları hakkında bilgi sahibi olmanız dileğiyle... Sesli olarak dinleyebilirsiniz, bunun için internet erişim hakkı da talep (...)
Esmâ ül Hüsnâ Esmâ ül Hüsnâ
Arif Sami
1.0 free 0 ×
0 Ratings
93 Ratings
Esmâ ül Hüsnâ programı Allah'ın 99 tane ismini içerir. Bunları isterseniz sırasıyla isterseniz de her hangi birine giderek görebilirsiniz. Slayt şeklinde geçişleri ile sizlere biraz daha iyi (...)
WordAttack WordAttack
Arif Sami
1.0 free 1 ×
0 Ratings
3 Ratings
WordAttack is a word based game. The game -WordAttack 1.0- was designed and developed as a part of senior project in the Faculty of Engineering and Computer Sciences in Izmir (...)
HABERLER HABERLER
Arif Sami
1.0 free 0 ×
0 Ratings
154 Ratings
Güncel kullanılan seçme haber sitelerinin mobil servislerine erişen bir basit bir uygulama. Listelenen haber siteleri: Ensonhaber, Bugün, Haber Türk, Haber7, Zaman, Hürriyet, Milliyet, (...)
Oruç Rehberi Oruç Rehberi
Arif Sami
2.5 free 0 ×
0 Ratings
16 Ratings
Ramazan'da tutulan oruç hakkında kısa bilgiler, diyanet işleri başkanlığının verdiği cevaplar ile sorularınıza yanıt bulacaksınız.
Adam Asmaca Adam Asmaca
Arif Sami
1.4.2 free 0 ×
0 Ratings
363 Ratings
Alfabemizdeki harfleri kullanarak saklı olan kelimeyi bulmaya çalışın. En fazla 6 hata yapma hakkınız var aksi takdirde adam boğulacak, gizli kelimeyi bilin ki adamın ipi kopsun :)
Euro Dolar Euro Dolar
Arif Sami
1.2.0 free 0 ×
0 Ratings
14 Ratings
Bu uygulama ile güncel dolar ve euro değerlerini çok hızlı, gayet anlaşılır bir arayüzle görebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek! (...)
İEÜ Telefon Rehberi İEÜ Telefon Rehberi
Arif Sami
1.0 free 0 ×
0 Ratings
5 Ratings
Bu uygulama İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde verilen Mobil Programlama dersinin Android projesi kısmıdır. Aynı uygulama BlackBerry için de yapılmıştır. Program İzmir Ekonomi (...)