Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Emir Cihan"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
El Falı El Falı
Emir Cihan
1.03 free 0 ×
0 Ratings
695 Ratings
Eğlenceli dakikalar geçirmek için birebir uygulama.El Falı geleceği dair tahminler yapmaz.Yalnızca elinizde ki çizgilere göre karakter tahlilinizi ortaya koyar. Elinizin şekli başta olmak (...)
Kim Arıyor? Kim Arıyor?
Emir Cihan
2.9.0 free 3 ×
0 Ratings
1,675 Ratings
444'lü numaralar sizi aradığında kim olduğunu düşünmekten bıkmış olabilirsiniz.Kim Arıyor tam bu noktada yardımınıza yetişen bir uygulamadır. Rehberinde bulunan tam 1400'e yakın (...)
Kişilik Testi Kişilik Testi
Emir Cihan
2.1 free 0 ×
0 Ratings
275 Ratings
Seçtiğiniz resmin temel karakter özelliklerini ortaya çıkarabileceğini hiç düşündünüz mü?Dünyanın en kısa süren kişilik testi ile bu sorunuza cevap alabilirsiniz. Her insanın kişiliği (...)
Aynısını Bulma Aynısını Bulma
Emir Cihan
2.2.1 free 0 ×
0 Ratings
33 Ratings
Hepimizin bildiği Aynısını Bulma oyunu.Eski sürümlerde yer alan sayıların yerini artık resimler aldı. 2x2, 2x3, 2x4, 2x5, 2x6, 4x4, 4x5, 4x6, 5x6 ve 6x6 olmak üzere toplam 10 harita (...)
Spor Ekranı Spor Ekranı
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Spor programları ve müsabakalarının günün hangi saatinde, hangi kanalda olduğunu uygulama vasıtasıyla çok kısa sürede öğrenebilirsiniz.
Biyolojik Yaşınız Kaç? Biyolojik Yaşınız Kaç?
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Bedeniniz gerçek yaşınızın gösterdiğinden çok uzakta olabilir. Yaşadığınız çevreden tutun da eğitim düzeyiniz biyolojik yaşınızı etkiler. Bu testle biyolojik yaşınızı öğrenerek bedeninizin (...)
Shake WiFi Shake WiFi
Emir Cihan
1.01 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Shake WiFi ile telefonunuzu sallayarak WiFi durumunu değiştirebilirsiniz.Program içerisinde bulunan hassaslık ayarını kullanarak WiFi'ı açıp kapayabilirsiniz.Uygulama arka planda (...)
Akıl Yaşı Testi Akıl Yaşı Testi
Emir Cihan
1.5 free 0 ×
0 Ratings
25 Ratings
Akıl yaşınızın ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bunu öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse, 11 soruyu hemen cevaplayın. Kişiliğinizi anlatmanızı sağlayacak 11 soru göreceksiniz. (...)
Çocuğum Nerede Çocuğum Nerede
Emir Cihan
1.2.9 free 5 ×
0 Ratings
92 Ratings
Çocuğum Nerede uygulaması ile çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilir, eve geç kalma, telefon çalınma gibi durumlarda konum bilgisi alabilirsiniz. Uygulamanın yüklü olduğu (...)
Şeytan mısın Melek mi? Şeytan mısın Melek mi?
Emir Cihan
1.01 free 0 ×
0 Ratings
19 Ratings
Nasıl bir insansın? Yaptıkların ya da yapmadıkların ne kadar doğru ne kadar yanlış? Çevrendekiler sana melek mi diyor yoksa şeytan mı? Aklın fikrin şeytanlıkta mı yoksa her zaman (...)
Google Position Finder Google Position Finder
Emir Cihan
1.2 free 0 ×
0 Ratings
3 Ratings
Google Position Finder helps you to check google position of web page.It checks if web page appears in the first 100 results.Keyword is a search term you want to look at and Url is (...)
Gerçekte Hangi Takımlısın? Gerçekte Hangi Takımlısın?
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Sen de herkes gibi bir takıma gönül vermiş olabilirsin. Peki hareketlerin, düşüncelerin desteklediğin takımla gerçekten eşleşiyor mu? Sorunun cevabını bulmak için uygulamayı indir, (...)
Are You Devil or Angel? Are You Devil or Angel?
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
4 Ratings
The angel devil test is a short and entertaining test with 10 questions that will show you where you will end up. See if you will find a nice place in heaven or rather go to hell. Angel or (...)
Aşk Falı Aşk Falı
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
2 Ratings
Aşk bazı insanlar için hayatın anlamıdır ve onları yaşama bağlayan bir tutkudur. Kimileri için ise kısıtlanmak ve bağlanmak anlamına gelebilir. Aşka bakışınızı öğrenmek, yaşadığınız (...)
Yalan Makinesi Yalan Makinesi
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
2 Ratings
Yanınızda konuşan birinin doğru söyleyip söylemediğini düşündüğünüz anlar ne yaparsınız? Sesinin titremesini kontrol etmek, gözlerini takip etmek ... Yalan makinesi sizin için bu işi (...)
Catch Point Catch Point
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
1 Rating
Catch the point that moving on screen and take your seat on leaderboard.