X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Emir Cihan"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
El Falı El Falı
Emir Cihan
1.02 free 0 ×
0 Ratings
596 Ratings
Eğlenceli dakikalar geçirmek için birebir bir uygulama.Uygulama geleceği dair tahminler yapmaz.Yalnızca elinizde ki çizgilere göre karakter tahlilinizi ortaya koyar. Elinizin şekli başta (...)
Spor Ekranı Spor Ekranı
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
3 Ratings
Spor programları ve müsabakalarının günün hangi saatinde, hangi kanalda olduğunu uygulama vasıtasıyla çok kısa sürede öğrenebilirsiniz.
Kim Arıyor? Kim Arıyor?
Emir Cihan
2.4.4 free 3 ×
0 Ratings
1,497 Ratings
444'lü numaralar sizi aradığında kim olduğunu düşünmekten bıkmış olabilirsiniz.Kim Arıyor tam bu noktada yardımınıza yetişen bir uygulamadır. Rehberinde bulunan tam 1400'e yakın (...)
Aynısını Bulma Aynısını Bulma
Emir Cihan
2.2.1 free 0 ×
0 Ratings
24 Ratings
Hepimizin bildiği Aynısını Bulma oyunu.Eski sürümlerde yer alan sayıların yerini artık resimler aldı. 2x2, 2x3, 2x4, 2x5, 2x6, 4x4, 4x5, 4x6, 5x6 ve 6x6 olmak üzere toplam 10 harita (...)
Kişilik Testi Kişilik Testi
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
134 Ratings
Seçtiğiniz resmin temel karakter özelliklerini ortaya çıkarabileceğini hiç düşündünüz mü?Dünyanın en kısa süren kişilik testi ile bu sorunuza cevap alabilirsiniz. Her insanın kişiliği (...)
Shake WiFi Shake WiFi
Emir Cihan
1.01 free 0 ×
0 Ratings
7 Ratings
Shake WiFi ile telefonunuzu sallayarak WiFi durumunu değiştirebilirsiniz.Program içerisinde bulunan hassaslık ayarını kullanarak WiFi'ı açıp kapayabilirsiniz.Uygulama arka planda (...)
Şeytan mısın Melek mi? Şeytan mısın Melek mi?
Emir Cihan
1.01 free 0 ×
0 Ratings
5 Ratings
Nasıl bir insansın? Yaptıkların ya da yapmadıkların ne kadar doğru ne kadar yanlış? Çevrendekiler sana melek mi diyor yoksa şeytan mı? Aklın fikrin şeytanlıkta mı yoksa her zaman (...)
Google Position Finder Google Position Finder
Emir Cihan
1.2 free 0 ×
0 Ratings
3 Ratings
Google Position Finder helps you to check google position of web page.It checks if web page appears in the first 100 results.Keyword is a search term you want to look at and Url is (...)
Çocuğum Nerede Çocuğum Nerede
Emir Cihan
1.2.9 free 5 ×
0 Ratings
62 Ratings
Çocuğum Nerede uygulaması ile çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilir, eve geç kalma, telefon çalınma gibi durumlarda konum bilgisi alabilirsiniz. Uygulamanın yüklü olduğu (...)
Akıl Yaşı Testi Akıl Yaşı Testi
Emir Cihan
1.5 free 0 ×
0 Ratings
0 Ratings
Akıl yaşınızın ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bunu öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse, 11 soruyu hemen cevaplayın. Kişiliğinizi anlatmanızı sağlayacak 11 soru göreceksiniz. (...)
Gerçekte Hangi Takımlısın? Gerçekte Hangi Takımlısın?
Emir Cihan
1.0 free 0 ×
0 Ratings
0 Ratings
Sen de herkes gibi bir takıma gönül vermiş olabilirsin. Peki hareketlerin, düşüncelerin desteklediğin takımla gerçekten eşleşiyor mu? Sorunun cevabını bulmak için uygulamayı indir, (...)