X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "Ferhat Erbil"

Android Apps by Developer "Ferhat Erbil"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
İbn Kesir Tefsiri İbn Kesir Tefsiri
Ferhat Erbil
5.2 free 2 ×
0 Ratings
390 Ratings
*** İBN KESİR TEFSİRİ *** Bugüne kadar yazılmış, bütün tefsirleri bir araya getiren şaheser. Kur ân-ı Kerîm i anlamak istiyorsanız; Kur ân ın Kur ân la tefsîrini öğrenmek istiyorsanız, (...)
Hanefi Fıkıh Kitabı Hanefi Fıkıh Kitabı
Ferhat Erbil
1.2 free 0 ×
0 Ratings
181 Ratings
*** Delilleriyle Hanefi Fıkhı Kitabı ***** Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla... Alemlerin yaratıcısı, din gününün sahibi, ibadete sadece kendisinin lâyık olduğu yüce Rabbimize, (...)
Fethul Bari Türkçe Fethul Bari Türkçe
Ferhat Erbil
1.0 free 1 ×
0 Ratings
99 Ratings
***** Fethul Bari Türkçe ***** Buharinin açıklaması olan İbn Hacerin yazmış oldığu Fethul Bari ile hadislerin açıklamasını , ne anlama geldiğini ve neyi kasdettiğini daha iyi (...)
Buhari Türkçe Hadis Kitabı Buhari Türkçe Hadis Kitabı
Ferhat Erbil
5.0 free 4 ×
0 Ratings
948 Ratings
***** Sahih-i Buhari Türkçe Hadis Kitabı *** ---- "Kur'an dan Sonra En Sahih Kaynak Eser" --- ---- Sünnete sımsıkı sarılmak isteyenler için ---- İslamda kur'andan sonra 2. sırada olan (...)
Kütüb-i Sitte Hadis Kütüb-i Sitte Hadis
Ferhat Erbil
1.0 free 0 ×
0 Ratings
73 Ratings
-----Kütüb-i Sitte Hadis------ Bilindiği gibi, Kur'an'ı Kerim'den sonra İslam dininin ana kaynaklarından ikincisi, Hadis'tir. Hadis, sözlük olarak Peygamber Efendimizin (s.a.v.) fiili yaşantısı (...)
Başarı Sözleri Başarı Sözleri
Ferhat Erbil
1.5 free 0 ×
0 Ratings
13 Ratings
*** BAŞARI SÖZLERİ *** Birbirinden güzel, motive edici, bir çok düşünürden başarı sözleriyle hayttaki başarınızı arttırın. *** Uygulama Özellikleri *** * Sözler sade olarak değil (...)
İslami Roman: Tapusuz Süleyman İslami Roman: Tapusuz Süleyman
Ferhat Erbil
1.2 free 0 ×
0 Ratings
43 Ratings
Mehmed Alagaş’ın tavsiye ve fikir yoğunluklu roman çalışmalarından birisi de Tapusuz Süleyman’dır. İsminden de kitabın muhtevası hakkında biraz düşünce üretilebilir. Dünyayı (...)
Taberi Tefsiri Taberi Tefsiri
Ferhat Erbil
2.6 free 2 ×
0 Ratings
76 Ratings
*** TABERİ TEFSİRİ *** Taberi Tefsiri, veya özgün adıyla Câmi'ul Beyân fi Tefsir'il Kur'ân (kısaca, Câmi'ul Beyân), İbn Cerir et-Taberi'nin Kur'an tefsiri üzerine yazdığı kitabıdır. Bu (...)
Ali Küçük Tefsiri Ali Küçük Tefsiri
Ferhat Erbil
2.1 free 2 ×
0 Ratings
73 Ratings
*** Besairul Kuran Tefsiri *** *** Ali Küçük Tefsiri *** ----- Uygulama Özellikleri ----- + 114 sure tamamı türkçe + Not tutma özelliği + Son kaldığım yer özelliği + İnternet kullanımını (...)
Evlâdımı Geri Verin Evlâdımı Geri Verin
Ferhat Erbil
1.2 free 0 ×
0 Ratings
6 Ratings
Merdivene oturmuş etrafı seyredi­yordu Nuran. So­kakta heye­canla sağa sola koşuşan akranlarına ba­kıyordu. Bugün bay­ramdı; Rama­zan bayramı. Birileri onun adını nedense (...)
ÇİN İŞKENCESİ ÇİN İŞKENCESİ
Ferhat Erbil
1.1 free 0 ×
0 Ratings
17 Ratings
------ Ahh Çin İşkencesi ah! Bana beni gösteren Türk devletlerindeki kardeşlerimi ihmal ettiğimi yüzüme haykıran Çin İşkencesi. Öyle bir kitap ki, okuyucusundan önce yazarının gözünü (...)
Hısnul Muslim Dua Ve Zikirler Hısnul Muslim Dua Ve Zikirler
Ferhat Erbil
1.1 free 1 ×
0 Ratings
11 Ratings
Allah Teâlâ’ya hamd, Rasûlü Muhammed-sallallahu aleyhi ve sellem-’e, âline ve ashabına salât ve selâm olsun. Gerek insî ve cinnî şeytanlar; gerekse kötülüğü emreden nefsimizin (...)
Elmalılı Tefsiri Elmalılı Tefsiri
Ferhat Erbil
3.6 free 1 ×
0 Ratings
39 Ratings
*** ELMALILI HAMDİ YAZIR TEFSİRİ ---- Hak Dini Kur'an Dili *** Tefsir hususunda merhum Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Efendi'nin bu güzide eserinde şu hususlar anlatılmıştır. 1- (...)