X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Ferhat Erbil"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Cihad Kitabı Cihad Kitabı
Ferhat Erbil
1.0 free 0 ×
0 Ratings
6 Ratings
İnanç hürriyeti, insana 'insanlık' vasfını kazandıran ve en başta gelen temel haklardan birisidir. Aynı zamanda inanılan düşünceyi herhangi bir baskı ve şiddete başvurmadan yaymaya (...)
Elmalılı Tefsiri Elmalılı Tefsiri
Ferhat Erbil
6.0 free 1 ×
0 Ratings
1,339 Ratings
*** ELMALILI HAMDİ YAZIR TEFSİRİ ---- Hak Dini Kur'an Dili *** Tefsir hususunda merhum Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Efendi'nin bu güzide eserinde şu hususlar anlatılmıştır. 1- (...)
Kütüb-i Sitte Hadis Kütüb-i Sitte Hadis
Ferhat Erbil
2.0 free 0 ×
0 Ratings
1,306 Ratings
-----Kütüb-i Sitte Hadis------ Bilindiği gibi, Kur'an'ı Kerim'den sonra İslam dininin ana kaynaklarından ikincisi, Hadis'tir. Hadis, sözlük olarak Peygamber Efendimizin (s.a.v.) fiili yaşantısı (...)
Kuran Meali Kuran Meali
Ferhat Erbil
1.0 free 0 ×
0 Ratings
32 Ratings
--- Bu program diğer meal kitaplarından farklı olarak tercümede doğruya en yakın olduğunu düşündüğümüz 5 farklı meal olarak yayınladık bilindiği gibi günümüzde müslüman olmadığı (...)
Bilgi Yarışması Bilgi Yarışması
Ferhat Erbil
1.6 free 0 ×
0 Ratings
60 Ratings
** Bilgi Yarışması -------------------------------------------------------- * Bilgi Yarışması uygulaması ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür (...)
Hanefi Fıkıh Kitabı Hanefi Fıkıh Kitabı
Ferhat Erbil
2.0 free 0 ×
0 Ratings
497 Ratings
*** Delilleriyle Hanefi Fıkhı Kitabı ***** Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla... Alemlerin yaratıcısı, din gününün sahibi, ibadete sadece kendisinin lâyık olduğu yüce Rabbimize, (...)
Sahih-i Muslim Türkçe Sahih-i Muslim Türkçe
Ferhat Erbil
3.0 free 0 ×
0 Ratings
534 Ratings
* Kur'an-ı Kerîmden sonra en sahîh kabul edilen eserlerden biri... * Zengin muhtevasıyla her seviyedeki okuyucunun istifade edebileceği bir eser... SAHÎH-İ MÜSLİM gibi muteber bir (...)
Riyazus Salihin Riyazus Salihin
Ferhat Erbil
2.0 free 0 ×
0 Ratings
682 Ratings
Riyazü-s Salihîn Nevevî’nin yaşadığı dönem olan 7,5 asır öncesi İslam düşmanları dört bir yandan İslam coğrafyasını kuşatmış içte ve dışta pek çok olumsuzluklar meydana gelmeye (...)
İslam Tarihi İslam Tarihi
Ferhat Erbil
1.1 free 0 ×
0 Ratings
366 Ratings
İSLAM TARİHİ -- ---- -- - - -- Peygamberimizin hayatını 18 ciltte veren en geniş eserdir. 1997 yılında Kültür Bakanlığı’nca yılın ilim adamı seçilen M. Asım Köksal hocanın kaleme aldığı (...)
Kudsi Hadisler Kudsi Hadisler
Ferhat Erbil
1.2 free 0 ×
0 Ratings
145 Ratings
----- Kudsi Hadisler -------- BUHARI, MÜSLİM, İBNİ MACE, EBU DAVUD TİRMİZÎ, NESÂÎ VE MUVATTÂ'DAN KUDSÎ HADİSLER Sonsuz hamd Alemlerin Rabbine, Salat ve Selâm (...)
İbn Kesir Tefsiri İbn Kesir Tefsiri
Ferhat Erbil
5.5 free 2 ×
0 Ratings
574 Ratings
*** İBN KESİR TEFSİRİ *** Bugüne kadar yazılmış, bütün tefsirleri bir araya getiren şaheser. Kur ân-ı Kerîm i anlamak istiyorsanız; Kur ân ın Kur ân la tefsîrini öğrenmek istiyorsanız, (...)
Süper Bilgi Yarışması Süper Bilgi Yarışması
Ferhat Erbil
1.7 free 0 ×
0 Ratings
707 Ratings
** * Süper Bilgi Yarışması * ** * Süper Bilgi Yarışması ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, (...)
Buhari Türkçe Hadis Kitabı Buhari Türkçe Hadis Kitabı
Ferhat Erbil
5.4 free 4 ×
0 Ratings
1,880 Ratings
***** Sahih-i Buhari Türkçe Hadis Kitabı *** ---- "Kur'an dan Sonra En Sahih Kaynak Eser" --- ---- Sünnete sımsıkı sarılmak isteyenler için ---- İslamda kur'andan sonra 2. sırada olan (...)
İslami Bilgi Yarışması İslami Bilgi Yarışması
Ferhat Erbil
7.7 free 0 ×
0 Ratings
4,027 Ratings
----- İslami Bilgi Yarışması ----- İslami konularda kuran, hadis , peygamberin hayatı gibi bir çok çeşitli konularda kendinizi deneyebileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır. Allah,Kuran,Hz. (...)
İslam Ansiklopedisi İslam Ansiklopedisi
Ferhat Erbil
1.5 free 0 ×
0 Ratings
503 Ratings
******* Şamil İslam Ansiklopedisi ******** ·Şamil Yayınları bu eserle cumhuriyet tarihinde ilk kez islami bilgileri ve kavramları ansiklopedi olarak insanlara sunan ilk yayın kuruluşudur. ·Bu (...)
Fethul Bari Türkçe Fethul Bari Türkçe
Ferhat Erbil
1.2 free 1 ×
0 Ratings
212 Ratings
***** Fethul Bari Türkçe ***** Buharinin açıklaması olan İbn Hacerin yazmış oldığu Fethul Bari ile hadislerin açıklamasını , ne anlama geldiğini ve neyi kasdettiğini daha iyi (...)
Taberi Tefsiri Taberi Tefsiri
Ferhat Erbil
5.3 free 2 ×
0 Ratings
330 Ratings
*** TABERİ TEFSİRİ *** Taberi Tefsiri, veya özgün adıyla Câmi'ul Beyân fi Tefsir'il Kur'ân (kısaca, Câmi'ul Beyân), İbn Cerir et-Taberi'nin Kur'an tefsiri üzerine yazdığı kitabıdır. Bu eser, (...)
Ali Küçük Tefsiri Ali Küçük Tefsiri
Ferhat Erbil
5.3 free 2 ×
0 Ratings
253 Ratings
*** Besairul Kuran Tefsiri *** *** Ali Küçük Tefsiri *** ----- Uygulama Özellikleri ----- + 114 sure tamamı türkçe + Son kaldığım yer özelliği + İnternet kullanımını gerektirmez + İçinde (...)
Sesli Not Yaz Sesli Not Yaz
Ferhat Erbil
1.0 free 0 ×
0 Ratings
126 Ratings
**** SESLİ NOT YAZ ******* * Sesli not yaz uygulamasıyla android telefonunuzdan konuşarak not yazabilirisniz. Ayrıca klavyeden elle de yazabilirisniz. * Temel not tutma özellikleriyle (...)
Başarı Sözleri Başarı Sözleri
Ferhat Erbil
1.6 free 0 ×
0 Ratings
58 Ratings
*** BAŞARI SÖZLERİ *** Birbirinden güzel, motive edici, bir çok düşünürden başarı sözleriyle hayttaki başarınızı arttırın. *** Uygulama Özellikleri *** * Sözler sade olarak değil (...)
Dua Ve Zikirler -Hısnul Muslim Dua Ve Zikirler -Hısnul Muslim
Ferhat Erbil
2.0 free 2 ×
0 Ratings
201 Ratings
Allah Teâlâ’ya hamd, Rasûlü Muhammed-sallallahu aleyhi ve sellem-’e, âline ve ashabına salât ve selâm olsun. Gerek insî ve cinnî şeytanlar; gerekse kötülüğü emreden nefsimizin (...)
Hadis Istılahları sözlüğü Hadis Istılahları sözlüğü
Ferhat Erbil
1.2 free 0 ×
0 Ratings
50 Ratings
Said Havva nın El Esas Fi Sünne adlı eserinden derlenmiştir
Tefsiru'l Munir Tefsiru'l Munir
Ferhat Erbil
1.3 free 0 ×
0 Ratings
169 Ratings
Prof. Dr. Vehbe Zuhayli Tefsîrü'l-Münîr, en son yazılan ve en kapsamlı tefsirdir. Her cildinde iki cüzün tefsiri bulunmakta olup bu özellik sadece bu tefsire aittir. Bu, eserden (...)
Ahkam Tefsiri Ahkam Tefsiri
Ferhat Erbil
5.1 free 0 ×
0 Ratings
185 Ratings
****** Ahkam Tefsiri ****** Akıcı bir Türkçe ile tercüme edilmiştir. ·Bu eser, Mekke Üniversitesi Şeriat Fakültesinde ders kitabı olarak okutulmuştur. ·Ahkâm ayetlerinin tümünü kapsar. (...)
40 Hadis 40 Hadis
Ferhat Erbil
1.1 free 0 ×
0 Ratings
128 Ratings
***** 40 Hadis - İmam Nevevi ****** Resulü Ekrem her Müslümanın ruhuna hazır bir gıda olsun diye Hadislerinden en az kırk tanesinin ezberlenmesi için emir buyurmuş ve bunu yapan (...)
Go to page: 1 2 »