X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "Jan Gruncl"

Android Apps by Developer "Jan Gruncl"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Notiwatch for Pebble Notiwatch for Pebble
Jan Gruncl
1.1.3 USD 2.81
0 ×
0 Ratings
4 Ratings
No more reaching for your phone, no more wandering around Pebble application menus. Have your recent notifications shown directly on your watchface at all times. Wanna see (...)
SlickPub - The EPUB Reader SlickPub - The EPUB Reader
Jan Gruncl
1.1 USD 2.10
2 ×
0 Ratings
11 Ratings
*** Still 33% off, until the new update is up! *** Forget all the slow, ugly and unresponsive EPUB readers, and enjoy your e-book library in SlickPub! Features and stuff: - Simple user (...)
Chladnou hlavu Chladnou hlavu
Jan Gruncl
1.1 free 0 ×
0 Ratings
23 Ratings
Události líčené v tomto povídkovém cyklu jsou bohužel inspirovány realitou. Jakákoliv podobnost postav se skutečnými osobami, žijícími či mrtvými, je poťouchle záměrná. Chladná (...)
Veľký slovník cudzích slov SK Veľký slovník cudzích slov SK
Jan Gruncl
2.3 USD 2.52
1 ×
0 Ratings
1 Rating
Aplikácia, ktorá na iOS vzbudila svetový rozruch; obzvlášť na Litoměřicku. http://itunes.apple.com/cz/app/velky-slovnik-cizich-slov/id665731612 A teraz začína vojna platforiem a (...)
Česká kuchařka Česká kuchařka
Jan Gruncl
1.0 USD 3.17
0 ×
0 Ratings
2 Ratings
100 klasických českých receptů, se kterými už přežijete! Po úspěšném Velkém slovníku cizích slov přicházím s dalším portem z iPhone, tentokráte se strhující kuchařkou od Napoleon (...)
Radio Beat Widget Radio Beat Widget
Jan Gruncl
1.4.3 free 0 ×
0 Ratings
151 Ratings
Multimediální widget zobrazující aktuální a následující pořad rádia Beat (a zobrazením programu) s možností přehrávání internetového streamu. Widget vznikl za souhlasu rádia a je (...)
Studentská kuchařka Studentská kuchařka
Jan Gruncl
1.8 free 0 ×
0 Ratings
180 Ratings
*** Zkuste také Studentskou kuchařku HD! *** http://play.google.com/store/apps/details?id=cz.jhg.kucharka Studentská kuchařka pro všechny, kteří bydlí na kolejích, intrech, privátech, (...)
Velký slovník cizích slov Velký slovník cizích slov
Jan Gruncl
1.0 USD 2.52
0 ×
0 Ratings
4 Ratings
Aplikace, která na iOSu vzbudila světový rozruch; obzvláště na Litoměřicku. http://itunes.apple.com/cz/app/velky-slovnik-cizich-slov/id665731612 A teď začíná válka platforem a (...)
Phantom Music Control Phantom Music Control
Jan Gruncl
1.67 free 2 ×
0 Ratings
3,564 Ratings
** If you have problems with Winamp support, open Winamp settings and check "Control Headset" option. It will work as charm. ** ** Music player setting is only available after you (...)
Studentská kuchařka HD Studentská kuchařka HD
Jan Gruncl
1.2 USD 2.81
0 ×
0 Ratings
34 Ratings
Studentská kuchařka pro všechny, kteří bydlí na kolejích, intrech, privátech, nebo si prostě jen chtějí uvařit něco rychlého doma. Verze HD nabízí: - Plnou podporu tabletů - Moderní (...)
gMapsSpeed Pro gMapsSpeed Pro
Jan Gruncl
1.0.3 USD 2.10
1 ×
0 Ratings
12 Ratings
Unlimited license for gMapsSpeed. This is just activation key. You need to install this and then run gMapsSpeed as usual (version 0.1 or higher is required). Please note that this app (...)
Gama Rádio Gama Rádio
Jan Gruncl
1.0.3 free 0 ×
0 Ratings
17 Ratings
S oficiální aplikací Gama Rádia budete vždy v obraze! V elegantním přehledu najdete vše, co se zrovna v rádiu děje, a přes widget na ploše se můžete kdykoli zaposlouchat do té (...)
gMapsSpeed (beta) gMapsSpeed (beta)
Jan Gruncl
0.5 beta free 1 ×
0 Ratings
123 Ratings
Get speedometer and speed limit alerts for Google Maps Navigation! Trial features: - Display overlay with speed information on your screen - Display last two digits of your speed in (...)
Voice Search Assistant Voice Search Assistant
Jan Gruncl
1.3.2 USD 1.11
2 ×
0 Ratings
1 Rating
*** This app was not made by Google Inc., is not supported by Google and is not in any way related to the company. *** *** Only for The Google Now for ICS Project users! *** (...)
Phantom Music Control Pro Phantom Music Control Pro
Jan Gruncl
1.0.3 USD 2.81
3 ×
0 Ratings
132 Ratings
Unlimited license for Phantom Music Control. This is just activation key. You need to install this and then run Phantom Music Control as usual (version 1.61 or higher is required). (...)
Kde se kouří / nekouří Kde se kouří / nekouří
Jan Gruncl
1.9 free 0 ×
0 Ratings
43 Ratings
Každý nekuřák i kuřák v ČR s námi v reálném čase a prostoru s klidem dobře ví, kde se kouří a kde nekouří. V České republice přibližně 2.000.000 lidí kouří a 8.000.000 nekouří. Kvůli (...)
Lyrics Enabler Lyrics Enabler
Jan Gruncl
1.0.1 USD 1.11
0 ×
0 Ratings
4 Ratings
If you live outside North America, you might not even know, that SoundHound contains LiveLyrics feature, which shows you synchronized scrolling lyrics as the recognized song plays. (...)
Frekvence 1 Widget Frekvence 1 Widget
Jan Gruncl
1.4.1 free 1 ×
0 Ratings
47 Ratings
Na přání uživatele byl na základě staršího widgetu (rádio Beat) sestaven nový pro posluchače Rádia Frekvence 1. I tato aplikace zobrazuje aktuální program, přehrává internetový (...)