X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "Lagardere Active"

Android Apps by Developer "Lagardere Active"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Dance radio Dance radio
Lagardere Active
2.0.1 free 0 ×
0 Ratings
115 Ratings
Rozjeď tu pravou taneční party s Dance radiem kdekoliv – se svým Androidem v mobilu! Dance radio, jediné opravdové taneční rádio, s kterým se 100% nebudeš nudit. Poslouchej ty (...)
Evropa 2 Evropa 2
Lagardere Active
2.1.1 free 0 ×
0 Ratings
761 Ratings
Konečně můžeš ladit Evropu 2 kdekoliv – stačí mít s sebou svůj Android! Rádio Evropa 2 nabízí nejlepší hudební mix poskládaný z těch nejaktuálnějších hitů světových i domácích (...)
Chrochtátko Chrochtátko
Lagardere Active
1.0.5 free 0 ×
0 Ratings
54 Ratings
Mluvící prasátko Pigy Jednoduchá aplikace s mluvícím prasátkem Pigy. Veselým chrochtáním nebo povídáním reaguje Pigy na doteky prstem. Umí také opakovat slova. Děti si (...)
Koule.cz Koule.cz
Lagardere Active
1.0 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Koule.cz je hudební a lifestylový magazín (nejen) pro mladé lidi, které zajímá muzika a vše, co s ní souvisí. Články píší redaktoři, které muzika baví a kteří sledují, co se děje na světové (...)
Europa 2 Europa 2
Lagardere Active
2.0.0 free 0 ×
0 Ratings
182 Ratings
Konečne môžeš ladiť Europa2 kdekoľvek - stačí mať so sebou svoj Android! Rádio Europa2 Ti ponúka najlepší hudobný mix poskladaný z tých najaktuálnejších hitov svetovej i (...)
Frekvence 1 Frekvence 1
Lagardere Active
2.0.1 free 0 ×
0 Ratings
45 Ratings
HUDBA - ZPRÁVY - ZÁBAVA. Aplikace Vám umožní poslech rádia Frekvence 1. HUDBA: AC/GOLD formát (pestrá směs hudby od největších hitů 60. let po nejnovější bodující songy (...)
Rádio Bonton Rádio Bonton
Lagardere Active
2.1.0 free 0 ×
0 Ratings
14 Ratings
Díky aplikaci Rádio Bonton můžete poslouchat své oblíbené rádio také ve svém Androidu. Nalaďte si Rádio Bonton kdekoliv! Stačí mít s sebou svůj telefon. Rádio Bonton hraje mix (...)
Motomail NEW! Motomail NEW!
Lagardere Active
2.2.0 free 0 ×
0 Ratings
27 Ratings
Potřebujete mít informace o dopravě stále při sobě? Stojíte v koloně? Chcete nahlásit policejní hlídku, nehodu, radar nebo silničního piráta? Motomail je služba pro komunikaci mezi (...)
Radio Tycoon Radio Tycoon
Lagardere Active
1.4.1 free 0 ×
0 Ratings
589 Ratings
You can play in your web browser standard version at http://apps.facebook.com/radiotycoon as well or just simply search for "Radio Tycoon" application on Facebook. Facebook (...)
Pigy.cz Pigy.cz
Lagardere Active
2.0.0 free 0 ×
0 Ratings
36 Ratings
Pigy má tři rádia. První vypráví ve dne i v noci dětem pohádky. Dětskou párty si užijete s Disko Trysko. A ve třetím rádiu se můžete zaposlouchat do klasických pohádkových písniček. (...)