Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "MOBISOFT Teknoloji"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Kitapyurdu Kitapyurdu
MOBISOFT Teknoloji
3.07 free 0 ×
0 Ratings
3,605 Ratings
Kitapla buluşmanın en kolay yolu Kitapyurdu.com’a hoş geldiniz. Kitapyurdu android uygulamamızla kitapyurdu.com her an yakınınızda. android uygulamamızda yeni çıkan kitaplara, (...)
Doğan Haber Ajansı Doğan Haber Ajansı
MOBISOFT Teknoloji
2.12 free 0 ×
0 Ratings
1,910 Ratings
HABERİ KAYNAĞINDAN, HIZLI ÖĞRENİN Doğan Medya Grubu’na bağlı gazeteler, televizyon kanalları, radyolar, WEB siteleri ile NTV, TRT, FOXTV'nin de aralarında bulunduğu çok (...)
Morhipo Morhipo
MOBISOFT Teknoloji
3.16 free 0 ×
0 Ratings
5,237 Ratings
Morhipo, morhipo.com’un resmi Android uygulamasıdır. Morhipo Türkiye’de ilk defa hem sezon ürünlerini hem de özel kampanyaları aynı adreste buluşturdu. Bu uygulama ile (...)
Kokpit Kokpit
MOBISOFT Teknoloji
1.0.0 free 0 ×
0 Ratings
49 Ratings
Gökyüzünden ve uzaydan haberler Kokpit.aero'nun mobil uygulamasıyla artık size daha yakın. Haberler, geniş dosyalar, askeri havacılık ve uçuş korkunuzu yenmenizi sağlayacak (...)
Flyco Flyco
MOBISOFT Teknoloji
1.1.1 free 0 ×
0 Ratings
75 Ratings
FLYCO is the combined product of thousands of hours of aviation experience and know-how. Based in Istanbul, FLYCO's training solutions are prepared by seasoned veteran aviators, (...)
Boyner Boyner
MOBISOFT Teknoloji
2.0.1 free 0 ×
0 Ratings
670 Ratings
Boyner Cepte, Boyner Buyuk Magazacilik A.S.’nin resmi Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile Boyner Mağazaları’ndaki zengin ürün içeriğini takip edebilir, mağazalarımızdaki (...)
KitapyurduEU KitapyurduEU
MOBISOFT Teknoloji
1.01 free 0 ×
0 Ratings
11 Ratings
Kitapla buluşmanın en kolay yolu Kitapyurdu.eu’ya hoş geldiniz. Kitapyurdu android uygulamamızla kitapyurdu.eu her an yakınınızda. android uygulamamızda yeni çıkan kitaplara, çok (...)
Zeytinburnu Belediyesi Zeytinburnu Belediyesi
MOBISOFT Teknoloji
2.0 free 0 ×
0 Ratings
21 Ratings
Zeytinburnu Belediyesinin Android Uygulaması Yayında Uygulamada: *E-Belediye menüsünden TC Kimlik No, Vergi No yada Sicil No ile borç sorgulayabilirsiniz. *Güncel Duyuru ve (...)