Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Murat Aydın"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Ottodroid Osmanlıca Sözlük Ottodroid Osmanlıca Sözlük
Murat Aydın
free 1 ×
0 Ratings
1,184 Ratings
Uygulamaya eklenmesini istediğiniz özellikleri lütfen mail atınız ya da yorumlarda belirtiniz. Ottodroid Osmanlıca Sözlük (Lugat). 57000 civarı kelime ve anlamları.Offline çalışır,İnternet (...)
Sinemada Bu Hafta Sinemada Bu Hafta
Murat Aydın
1.9.6 free 0 ×
0 Ratings
699 Ratings
Sinemada Bu Hafta yenilendi! Sade ve hızlı tasarımı ile kolayca filmler hakkında bilgi alabilir seans saatlerini öğrenebilirsiniz. Gösterimde (vizyonda) olan filmler hakkında bilgi veren ve (...)
Taksi Taxi Taksi Taxi
Murat Aydın
2.4 free 0 ×
0 Ratings
196 Ratings
Application calculates the taxi fee(in Turkish Liras) and distance (in km) between two coordinates for Turkey. It also shows the route between the coordinates.Application works for the (...)
Altın Döviz Widget Altın Döviz Widget
Murat Aydın
1.7 free 0 ×
0 Ratings
152 Ratings
Altın, Döviz, Euro , Dolar kurlarını ve BIST100 değerlerini widget olarak telefonunuzun ana sayfasına ekleyebilirsiniz. Her yarım saatte bir widget kur bilgileri otomatik olarak (...)
Son Fırsatlar Son Fırsatlar
Murat Aydın
1.3 free 0 ×
0 Ratings
57 Ratings
Şehrinizdeki son fırsatları,kampanyaları ve indirimleri cep telefonunuzdan kolayca takip etmenizi sağlayan bir uygulama. Fırsat sitelerindeki fırsatları bir arada kolayca görebilirsiniz. (...)
Shot & Note Shot & Note
Murat Aydın
1.0.8 free 0 ×
0 Ratings
49 Ratings
Capture a photo Draw or write whatever you want on the photo using your finger And share it! Icons are made by Emre Yalcin. Fotoğraf çek, üzerine elinle birşeyler çiz ya da yazı yaz (...)