X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Murat KILIC"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Esma-ul Husna ve Mobil Zikir Esma-ul Husna ve Mobil Zikir
Murat KILIC
7.0 free 3 ×
0 Ratings
572 Ratings
Mobil Zikir Programı, iki farklı özelliğiyle birlikte mobil cihazınızdan, Esma-ül Hüsna'yı öğrenmenize ve zikir yapabilmenize yardımcı olmaktadır. 1) ESMA-ÜL HÜSNA: Esma-ül Hüsna (...)
TVGO Canli Tv TVGO Canli Tv
Murat KILIC
ISTANBUL free 189 ×
3 Ratings
5,205 Ratings
Bu sürüm artık devre dışı bırakıldı ve yakında Google Play'den kaldırılacak. Uygulamamızın yeni sürümü Tvgo Plus'ı yükleyerek yine ücretsiz ve ekstra özelliklerle mobil cihazlarınızdan (...)
Learn Languages Free Learn Languages Free
Murat KILIC
3.1 free 2 ×
0 Ratings
2,147 Ratings
You can easily learn all languages​​ with this application Make Test from target language to native language or native language to target language. You can create your own category (...)
Tvgo Live Tv Tvgo Live Tv
Murat KILIC
2.1 free 48 ×
2 Ratings
4,700 Ratings
You can watch free online tv channels all over the world with tvgoo application. Updating countries and channels automaticaly. Tags: online tv, live tv, tv list, free, watch, stream, mobile (...)
Yerel Tv-Radyo Yerel Tv-Radyo
Murat KILIC
version free 0 ×
0 Ratings
500 Ratings
Yerel Tv-Radyo uygulamamız ile illerimizde bölgesel yayın yapan tv ve radyo kanallarını izleyerek veya dinleyerek yakından takip edebileceksiniz. Listede olmayan illerimiz, o ile ait (...)
Depremler Depremler
Murat KILIC
1.2 free 2 ×
0 Ratings
183 Ratings
Depremler adlı uygulamamız, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerine dayalı olarak, Türkiye`de meydana (...)
Live Cams Live Cams
Murat KILIC
EYUPSULTAN free 1 ×
0 Ratings
1,889 Ratings
You can watch live cams from istanbul, antalya, izmir, bodrum, konya, çankırı, denizli, gümüşhane, kayseri, new york, london, berlin, moskow, paris, tokyo and other cities around the (...)
Radio Go Radio Go
Murat KILIC
ASSOS free 0 ×
0 Ratings
185 Ratings
Select country and city, listen local and global live radio station from wherever you are. Tags: radyo, dinle, radio, listen, world, turkey, turkiye, germany, france, azerbaijan, german (...)
Motorlu Taşıt Vergisi 2014 Motorlu Taşıt Vergisi 2014
Murat KILIC
2.0 free 0 ×
0 Ratings
129 Ratings
2014 yılı motorlu taşıt vergilerini kolayca hesaplayacağınız bir uygulama. Uygulama içerisindeki hesaplamalar Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı vergi hesaplamasıyla aynıdır. (...)
Canlı Sanal Borsa Canlı Sanal Borsa
Murat KILIC
1.7 free 0 ×
0 Ratings
184 Ratings
Canlı Sanal Borsa, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için finansal bir uygulamadır. Diğer finans uygulamalarının aksine, kendi pörtföyünüzü oluşturarak çok daha kapsamlı ve (...)