X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "Murat KILIC"

Android Apps by Developer "Murat KILIC"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Depremler Depremler
Murat KILIC
1.2 free 2 ×
0 Ratings
178 Ratings
Depremler adlı uygulamamız, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerine dayalı olarak, Türkiye`de meydana (...)
Motorlu Taşıt Vergisi 2014 Motorlu Taşıt Vergisi 2014
Murat KILIC
2.0 free 0 ×
0 Ratings
80 Ratings
2014 yılı motorlu taşıt vergilerini kolayca hesaplayacağınız bir uygulama. Uygulama içerisindeki hesaplamalar Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı vergi hesaplamasıyla aynıdır. (...)
Tvgo Plus Canli Tv Tvgo Plus Canli Tv
Murat KILIC
1.2.9 free 41 ×
0 Ratings
12,180 Ratings
Android marketin en popüler canlı tv uygulaması Tvgo, yeni arayüzü ve ek özellikleriyle birlikte Plus sürümüyle karşınızda. Elbette hala ücretsiz! Yeni sürüm ile gelen özellikler: * (...)
Tvgo Live Tv Tvgo Live Tv
Murat KILIC
2.1 free 45 ×
2 Ratings
4,374 Ratings
You can watch free online tv channels all over the world with tvgoo application. Updating countries and channels automaticaly. Tags: online tv, live tv, tv list, free, watch, stream, mobile (...)
Kelime Ezberle Kelime Ezberle
Murat KILIC
2.9 free 1 ×
0 Ratings
946 Ratings
Kelime Ezberle uygulaması ile, kategorilere ayrılmış kelimelerle kendinize test düzenleyerek ezberlemenizi geliştirebilirsiniz. Hazır kategorileri kullanabileceğiniz gibi, kendiniz kategori (...)
Canlı Sanal Borsa Canlı Sanal Borsa
Murat KILIC
1.4 free 0 ×
0 Ratings
38 Ratings
Canlı Sanal Borsa, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için finansal bir uygulamadır. Diğer finans uygulamalarının aksine, kendi pörtföyünüzü oluşturarak çok daha kapsamlı ve (...)
Yerel Tv-Radyo Yerel Tv-Radyo
Murat KILIC
version 2.1 free 0 ×
0 Ratings
288 Ratings
Yerel Tv-Radyo uygulamamız ile illerimizde bölgesel yayın yapan tv ve radyo kanallarını izleyerek veya dinleyerek yakından takip edebileceksiniz. Listede olmayan illerimiz, o ile ait (...)
TVGO Canli Tv TVGO Canli Tv
Murat KILIC
ISTANBUL 3.2 free 160 ×
3 Ratings
5,252 Ratings
Bu sürüm artık devre dışı bırakıldı ve yakında Google Play'den kaldırılacak. Uygulamamızın yeni sürümü Tvgo Plus'ı yükleyerek yine ücretsiz ve ekstra özelliklerle mobil cihazlarınızdan (...)
Live Cams Live Cams
Murat KILIC
EYUPSULTAN free 1 ×
0 Ratings
1,155 Ratings
You can watch live cams from istanbul, antalya, izmir, bodrum, konya, çankırı, denizli, gümüşhane, kayseri, new york, london, berlin, moskow, paris, tokyo and other cities around the (...)
Radio Go Radio Go
Murat KILIC
ASSOS 1.0 free 0 ×
0 Ratings
165 Ratings
Select country and city, listen local and global live radio station from wherever you are. Tags: radyo, dinle, radio, listen, world, turkey, turkiye, germany, france, azerbaijan, german (...)
Esma-ul Husna ve Mobil Zikir Esma-ul Husna ve Mobil Zikir
Murat KILIC
7.0 free 3 ×
0 Ratings
454 Ratings
Mobil Zikir Programı, iki farklı özelliğiyle birlikte mobil cihazınızdan, Esma-ül Hüsna'yı öğrenmenize ve zikir yapabilmenize yardımcı olmaktadır. 1) ESMA-ÜL HÜSNA: Esma-ül Hüsna (...)