Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Noktacom Medya AS"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
İzlesene İzlesene
Noktacom Medya AS
4.9.3 free 1 ×
0 Ratings
17,482 Ratings
En güncel ve popüler videolar telefonunuza geliyor! Bu uygulama ile müzik dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, komik videolar, spor ve oyun videoları, son dakika haberleri, araba (...)
Sinemalar - Android Sinema Sinemalar - Android Sinema
Noktacom Medya AS
2.4 free 1 ×
1 Rating
6,415 Ratings
Sinemalar - Android Sinema Uygulaması Sinemalar.com Android Uygulaması Yenilendi! Sinemalar artık hiç olmadığı kadar iyi! ...VE TAMAMEN ÜCRETSİZ! Sinemalar’ın Android (...)
Kurtlar Vadisi izlesene Kurtlar Vadisi izlesene
Noktacom Medya AS
1.3 free 6 ×
1 Rating
1,577 Ratings
Kurtlar Vadisi'ni izlesene farkı ile izleyin! Ücretsiz olarak Android uyumlu cep telefonlarınıza uygulamayı indirebilir ve Kurtlar Vadisi Pusu'nun tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. * Uygulama (...)
Doviz.com - Döviz Altın Borsa Doviz.com - Döviz Altın Borsa
Noktacom Medya AS
2.7 free 2 ×
1 Rating
2,692 Ratings
Doviz.com mobil uygulaması ile tüm güncel döviz, altın ve borsa ( BİST100 ) finans bilgileri anında cebinizde! Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza (...)
Okey Hane Okey Hane
Noktacom Medya AS
2.1 free 1 ×
2 Ratings
1,945 Ratings
Salih Abi'nin OkeyHane'si sizlerle! Bugüne dek sıkıcı okey oyunları oynamaktan bıkmadınız mı? Artık okey masasında bir amacınız var! Okeyhaneyle okeyin sanal ortamdaki sıkıcılığına (...)
Alkislarla Yasiyorum Alkislarla Yasiyorum
Noktacom Medya AS
1.1 free 0 ×
0 Ratings
1,481 Ratings
Alkışlarla Yaşıyorum - Android uygulaması Eğlence ve mizah videolarının kalbinin attığı uygulama cebinizde.Alkışlarla Yaşıyorum'un özenle seçilmiş içeriklerini artık cebinizden de (...)
İzlesene HD İzlesene HD
Noktacom Medya AS
1.0 free 0 ×
0 Ratings
65 Ratings
En güncel ve popüler videolar tabletinize geliyor! Bu uygulama ile müzik dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, komik videolar, spor ve oyun videoları, son dakika haberleri, araba videoları, (...)
Sütaş Karikatürleri Sütaş Karikatürleri
Noktacom Medya AS
1.0 free 0 ×
0 Ratings
93 Ratings
Sütaş Karikatürleri şimdi mobil cihazınızda! “Sütaş Karikatürleri”, Sütaş’ın karikatürlerini günü gününe takip ederek keyifli bir gün geçirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Karikatürleri (...)