Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Radim Vaculik"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Locus - addon Latitude History Locus - addon Latitude History
Radim Vaculik
1.0 free 1 ×
0 Ratings
1,344 Ratings
Do you use Latitude? And do you know, that Google stores all Latitude positions from the past? This addon provide simple viewer of Latitude History. Just pick date, Google account (...)
Locus - addon GeoGet Database Locus - addon GeoGet Database
Radim Vaculik
3.1 free 2 ×
0 Ratings
557 Ratings
Since new version of Locus 1.14.6 comes new addon – GeoGet database. Do you know GeoGet? GeoGet is geocache manager, where you can manage your final waypoints, add (...)
VUT WiFi VUT WiFi
Radim Vaculik
2.1 free 0 ×
0 Ratings
377 Ratings
Už Vás nebaví neustále vyplňovat přihlašovací údaje při připojení do wi-fi VUTBRNO? Tato aplikace Vás automaticky příhlásí hned po připojení do sítě a nemusíte se o nic starat! Tagy: (...)
Locus - addon GSAK Database Locus - addon GSAK Database
Radim Vaculik
2.2.3 free 1 ×
0 Ratings
324 Ratings
Do you know GSAK? GSAK is geocache manager, where you can manage your final waypoints, add notes or waypoints to geocache or import/export geocache from/to GSAK. This (...)
Jídelníček VUT Jídelníček VUT
Radim Vaculik
2.6.3 free 0 ×
0 Ratings
276 Ratings
Aktuální jídelníček stravovacích zařízení, menz a bufetů univerzity VUT v Brně. K dispozici jsou jídelní lístky všech dostupných menz fakult FIT, FSI, FAST, FEKT, FCH a stravovacích (...)
SPZ ČR SPZ ČR
Radim Vaculik
1.4 free 0 ×
0 Ratings
686 Ratings
*** Aktualní update k 1. 8. 2014 - ČKP blokuje vyhledávání pro potřeby aplikace CAPTCHA kódem. Proto do úpravy aplikace vyhledávání v ČKP nefunguje. Za problémy se omlouvám (...)
WikiCFP WikiCFP
Radim Vaculik
1.2 free 0 ×
0 Ratings
125 Ratings
WikiCFP (Call For Papers) helps you keep track of information about upcoming conferences and journal publications. It retrieves the data from WikiCFP, the number one community (...)
SPZ SR SPZ SR
Radim Vaculik
1.4 free 0 ×
0 Ratings
31 Ratings
Havarovali ste a potrebujete zistiť, či je auto poistené? Alebo Vás len zaujímajú verejne dostupné informácie o ŠPZ? S aplikáciou ŠPZ SK môžete všetko zistiť jednoducho. Aplikácia za (...)