X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Radim Vaculik"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Locus - addon GeoGet Database Locus - addon GeoGet Database
Radim Vaculik
3.1 free 2 ×
0 Ratings
534 Ratings
Since new version of Locus 1.14.6 comes new addon – GeoGet database. Do you know GeoGet? GeoGet is geocache manager, where you can manage your final waypoints, add (...)
SPZ SR SPZ SR
Radim Vaculik
1.4 free 0 ×
0 Ratings
6 Ratings
Havarovali ste a potrebujete zistiť, či je auto poistené? Alebo Vás len zaujímajú verejne dostupné informácie o ŠPZ? S aplikáciou ŠPZ SK môžete všetko zistiť jednoducho. Aplikácia za (...)
WikiCFP WikiCFP
Radim Vaculik
1.2 free 0 ×
0 Ratings
95 Ratings
WikiCFP (Call For Papers) helps you keep track of information about upcoming conferences and journal publications. It retrieves the data from WikiCFP, the number one community (...)
SPZ ČR SPZ ČR
Radim Vaculik
1.4 free 0 ×
0 Ratings
600 Ratings
Havarovali jste a potřebujete zjistit, jestli auto je pojištěné? Anebo Vás jen čistě zajímají veřejně dostupné informace o SPZ? S aplikací SPZ ČR můžete jednoduše vše zjistit. Aplikace (...)
Jídelníček VUT Jídelníček VUT
Radim Vaculik
2.6.3 free 0 ×
0 Ratings
251 Ratings
Aktuální jídelníček stravovacích zařízení, menz a bufetů univerzity VUT v Brně. K dispozici jsou jídelní lístky všech dostupných menz fakult FIT, FSI, FAST, FEKT, FCH a stravovacích (...)
VUT WiFi VUT WiFi
Radim Vaculik
2.1 free 0 ×
0 Ratings
331 Ratings
Už Vás nebaví neustále vyplňovat přihlašovací údaje při připojení do wi-fi VUTBRNO? Tato aplikace Vás automaticky příhlásí hned po připojení do sítě a nemusíte se o nic starat! Tagy: (...)
Locus - addon GSAK Database Locus - addon GSAK Database
Radim Vaculik
2.2.3 free 0 ×
0 Ratings
302 Ratings
Do you know GSAK? GSAK is geocache manager, where you can manage your final waypoints, add notes or waypoints to geocache or import/export geocache from/to GSAK. This (...)
Locus - addon Latitude History Locus - addon Latitude History
Radim Vaculik
1.0 free 1 ×
0 Ratings
1,315 Ratings
Do you use Latitude? And do you know, that Google stores all Latitude positions from the past? This addon provide simple viewer of Latitude History. Just pick date, Google account (...)