Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Seznam.cz, a.s."

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Seznam.cz Seznam.cz
Seznam.cz, a.s.
1.4.0 free 0 ×
0 Ratings
14,699 Ratings
Aplikace Seznam.cz je přehledný internetový prohlížeč se snadným přístupem na služby Seznam.cz. Je velmi jednoduchý, neztratíte se v něm, a zároveň má všechny potřebné funkce. (...)
Mapy.cz Mapy.cz
Seznam.cz, a.s.
3.1.1 free 3 ×
0 Ratings
15,323 Ratings
Aplikace Mapy.cz nabízí možnost stažení mapy celé České republiky přímo do vašeho mobilního telefonu. Můžete tak Mapy.cz využívat i v místech se slabým nebo vůbec žádným (...)
Sport.cz Sport.cz
Seznam.cz, a.s.
1.3.0 free 0 ×
0 Ratings
2,097 Ratings
S aplikací Sport.cz vám ve světě sportu už nic neuteče. Vše rychle a přehledně. Čtěte články, sledujte videa, mějte přehled o výsledcích, nebo si sportovní utkání zapněte on-line a (...)
Seznam.cz qr reader Seznam.cz qr reader
Seznam.cz, a.s.
3.13.04 free 0 ×
0 Ratings
1,692 Ratings
Seznam.cz QR reader is an application for scanning QR codes and some types of bar codes. You can open web page (URL) automatically and directly in Internet browser to avoid enter (...)
Email.cz Email.cz
Seznam.cz, a.s.
1.1.1 free 0 ×
0 Ratings
4,908 Ratings
Aplikace Seznam.cz Email usnadňuje používání E-mailu od Seznam.cz v mobilním telefonu. Pro zprovoznění aplikace stačí vyplnit adresu a heslo jakékoliv schránky na Seznam.cz. (...)
Pohádky Pohádky
Seznam.cz, a.s.
1.0.7 free 0 ×
0 Ratings
1,754 Ratings
Aplikace Pohádky nabízí uživatelům jedinečnou příležitost, jak mít vždy při ruce 8 sérií „večerníčkových“ pohádek, a to v jednoduchém přehrávači, který znáte z aplikace Stream.cz. (...)
Stream.cz Stream.cz
Seznam.cz, a.s.
free 0 ×
0 Ratings
2,648 Ratings
Aplikace Stream.cz přináší nejsnažší cestu, jak si užít obsah tohoto webu rychle a přehledně. Máte své oblíbené pořady na Stream.cz? Nemáte a chcete poznávat nové zajímavé (...)
Novinky.cz Novinky.cz
Seznam.cz, a.s.
2.2.10 free 0 ×
0 Ratings
1,496 Ratings
Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro telefony i tablety Android. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích. Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na (...)
Sauto.cz Sauto.cz
Seznam.cz, a.s.
1.0.3 free 0 ×
0 Ratings
552 Ratings
Přemýšlíte o koupi vozu, nebo jen máte rádi auta a chcete mít přehled? S aplikací Sauto.cz získáte aktuální přehled o nabízených vozech v ČR. Aplikace obsahuje více než 100 000 (...)
TV program TV program
Seznam.cz, a.s.
2.0.0 free 0 ×
0 Ratings
1,511 Ratings
TV program nabízí uživatelům možnost, jak mít po ruce aktuální program vysílání televize. Aplikace přináší televizní stanice, které jde v Česku sledovat a k nim přehled, co (...)
Super.cz Super.cz
Seznam.cz, a.s.
1.0.7 free 0 ×
0 Ratings
258 Ratings
Díky aplikaci Super.cz se dozvíte žhavé novinky ze světa celebrit, přečtete si články o vztazích mezi lidmi a mnoho dalšího přímo na vašem mobilním telefonu. Čtěte články, prohlížejte (...)
Firmy.cz Firmy.cz
Seznam.cz, a.s.
1.1.4 free 0 ×
0 Ratings
309 Ratings
Firmy.cz a kontakt máš hned. Přemýšlíte, kam zajít na oběd ve svém okolí, hledáte lékárnu nebo nejbližší autoservis? S aplikací Firmy.cz ve vašem mobilu to bude hračka. Katalog (...)
Proženy.cz Proženy.cz
Seznam.cz, a.s.
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
127 Ratings
Díky aplikaci Proženy.cz budete mít články stále při sobě a už nikdy v tom nebudete sama. V aplikaci je rozdělena do dvou přehledných rubrik – Články a Recepty. Upoutávky na (...)
Sbazar.cz Sbazar.cz
Seznam.cz, a.s.
1.2.2 free 0 ×
0 Ratings
573 Ratings
Sbazar.cz dorazil na Android! Ať už máte doma cokoliv, čeho se chcete zbavit, s touhle appkou to bude hračka. Stačí to přímo z mobilu vyfotit a poslat na Sbazar. Nejste zrovna (...)