Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "Stanislav Ubík"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
SmogAlarm SmogAlarm
Stanislav Ubík
2.22 free 0 ×
0 Ratings
482 Ratings
Aplikaci Smog Alarm přináší obecně prospěšná společnost Čisté nebe, www.cistenebe.cz . Zobrazuje údaje o kvalitě vzduchu, které získává z měřících stanic evidovaných Českým (...)
Ovzduší Štětí Ovzduší Štětí
Stanislav Ubík
1.0 free 0 ×
0 Ratings
1 Rating
Aplikaci provozuje Mondi Štětí a.s. Aplikace zobrazuje kvalitu ovzduší ve Štětí. Uživatel vidí aktuální naměřené hodnoty oxidu siřičitého, sirovodíku a TRS na třech měřících stanicích, (...)
Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Stanislav Ubík
1.00 free 0 ×
0 Ratings
8 Ratings
Aplikace je určena návštěvníkům a občanům města Frýdek-Místek. Obsahuje off-line informace o historii a současnosti města, sportovních, kulturních a gastronomických zařízeních, (...)
Čistý komín Čistý komín
Stanislav Ubík
1.07 free 0 ×
0 Ratings
38 Ratings
Mobilní aplikace Čistý komín je nástroj, díky kterému můžete přidávat fotografie kouřících komínů na mapu Moravskoslezského kraje a tvořit tak společně mapu „špindírů-komínů“. (...)
Psychoid Psychoid
Stanislav Ubík
1.0 free 0 ×
0 Ratings
5 Ratings
Aplikace Psychoid je určena především studentům na Katedře psychologie Filosofické fakulty Univerzity Palackého. Umí zobrazovat aktuální oznámení pro studenty, rozvrh hodin a (...)
Lyžování InfoČesko Lyžování InfoČesko
Stanislav Ubík
1.03 free 0 ×
0 Ratings
31 Ratings
Aplikaci Lyžování InfoČesko přináší společnost its Beskydy, s.r.o. - projekt cestovního ruchu InfoČesko www.infocesko.cz . Váš průvodce českými lyžařskými areály dříve než vyrazíte (...)