Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "TTNET A.S."

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
TTNET Müzik TTNET Müzik
TTNET A.S.
3.2.2 free 1 ×
0 Ratings
16,395 Ratings
TTNET Müzik uygulaması ile her yerde müzik dinle! TTNET Müzik uygulaması ile ücretsiz üye girişi yaparak; - Günlük ücretsiz 30 şarkı dinleyebilir, - Radyo menüsünden istediğiniz (...)
Uyandıran Alarm Uyandıran Alarm
TTNET A.S.
1.3 free 0 ×
0 Ratings
2,832 Ratings
UYANDIRAN ALARM uygulamasını hemen ÜCRETSİZ indirin ve uyanamayıp geç kalma derdinize son verin. Artık alarmı iptal edip uyuyakalmayacaksınız! Çünkü Uyandıran Alarm, (...)
Tivibu Ev Tivibu Ev
TTNET A.S.
2.1 free 0 ×
0 Ratings
2,412 Ratings
Evde kumanda arama derdi bitti! Tivibu Ev uygulamasıyla Android telefon ve tabletiniz uzaktan kumandaya dönüşüyor! Bu uygulama ile ses ayarlarını değiştirebilir, kanallar arasında (...)
Tivibu (Cep) Tivibu (Cep)
TTNET A.S.
2.1 free 4 ×
0 Ratings
4,872 Ratings
Yenilenen Tivibu uygulaması ile cep telefonundan TV izlemek her zamankinden daha kolay ve keyifli. Tivibu ile cep telefonunuz üzerinden: •60’ın üzerinde TV kanalına ulaşabilir, •TV (...)
TTNET Online İşlemler TTNET Online İşlemler
TTNET A.S.
1.0 free 0 ×
0 Ratings
2,221 Ratings
Artık TTNET Aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi mobilden de gerçekleştirebilirsiniz. TTNET Aboneliğinizle ilgili birçok işlemi mobilden bir tıkla, kolayca ve anında yapmak için doğru (...)
TTNET Wifi Nerede? TTNET Wifi Nerede?
TTNET A.S.
2.0.2 free 4 ×
0 Ratings
1,321 Ratings
TTNET WiFi Nerede? TTNET WiFi Kablosuz İnternet Ağı 81 İl’de binlerce noktada hizmet vermeye devam ediyor. TTNET WiFi Nerede? uygulaması ile size en yakın WiFi noktasını (...)
Neredeyim Neredeyim
TTNET A.S.
1.2 free 0 ×
0 Ratings
153 Ratings
Uzun uzun adres tarif etmeye artık son! Neredeyim uygulaması ile herhangi bir üyelik işlemi olmaksızın bulunduğunuz yeri veya belirleyeceğiniz bir noktayı (toplantı yeri, buluşma (...)
Ses Kutusu Ses Kutusu
TTNET A.S.
1.0 free 0 ×
0 Ratings
347 Ratings
Sesinizi eğlenceli hale dönüştürün! Ses Kutusu, kaydettiğiniz sesleri çeşitli efektlerle değiştirip arkaplan sesleri ekleyebileceğiniz bir uygulamadır. Ses kutusu ile sesleri ilginç bir hale (...)
TTNET Müzik Lookin TTNET Müzik Lookin
TTNET A.S.
1.2 free 0 ×
0 Ratings
443 Ratings
Yenilikçi bu uygulama ile albüm kapaklarını telefonunuzun kamerasına okutarak, albümün içerisindeki şarkıların tamamını görebilir ve her şarkıyı 30 saniye olarak dinleyebilirsin. (...)
NETDİSK NETDİSK
TTNET A.S.
4.1 free 0 ×
0 Ratings
219 Ratings
Önemli dosyalarınız NETDİSK ile her zaman yanınızda! NETDİSK’i kullanmak için www.ttnetbulutu.com adresini ziyaret edin! NETDİSK 2 GB tüm TTNET müşterilerine ücretsiz! (...)
Bilim Takvimi Bilim Takvimi
TTNET A.S.
1.1 free 0 ×
0 Ratings
146 Ratings
Bilim Takvimi; icatlar, keşifler, eserler, bilim adamlarının doğum ve ölüm tarihleri gibi tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile geçmişten günümüze yaşanmış (...)
NETDİSK Mobil NETDİSK Mobil
TTNET A.S.
4.00 free 0 ×
0 Ratings
254 Ratings
NETDİSK uygulaması yenilendi! İndirmek için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netdisk.tablet
TTNET Kitap “Yeni” TTNET Kitap “Yeni”
TTNET A.S.
1.2 free 0 ×
0 Ratings
1,213 Ratings
TTNET Kitap, kitap okuma deneyimini farklı avantajlarıyla kullanıcıya sunan yenilikçi bir platformdur. Bu uygulama ile her an ve her yerden dilediğiniz kitap içeriğine ulaşabilirsiniz. Yeni (...)
Tivibu (Tablet) Tivibu (Tablet)
TTNET A.S.
2.1 free 7 ×
0 Ratings
493 Ratings
Yenilenen Tivibu uygulaması ile tabletten TV izlemek her zamankinden daha kolay ve keyifli. Tivibu ile tabletiniz üzerinden: •60’ın üzerinde TV kanalına ulaşabilir, •TV yayınını (...)
TTNET Deprem TTNET Deprem
TTNET A.S.
1.1 free 0 ×
0 Ratings
113 Ratings
Deprem uygulaması ile Türkiye ve Dünya’daki son depremlerle ilgili bilgi alabilir, harita üzerinde deprem konumunu görebilir ve e-posta, Twitter ve Facebook üzerinden deprem bilgisini (...)
World of Sounds World of Sounds
TTNET A.S.
1.1 free 0 ×
0 Ratings
29 Ratings
World of Sounds is a great learning game for toddlers. Helping them to connect daily items , objects and animals with their respective sounds. Touching a picture to open an item and (...)
İngilizce Kelime Yarışı İngilizce Kelime Yarışı
TTNET A.S.
1.0 free 0 ×
0 Ratings
113 Ratings
İngilizce kelime oyunu, ingilizce kelimelerin türkçe karşılıklarını bilerek oynayabileceğiniz zevkli ve öğretici bir kelime bulma oyunudur.
Tivibu Dergi Tivibu Dergi
TTNET A.S.
1.0 free 0 ×
0 Ratings
9 Ratings
Tivibu Dergi, tabletiniz ile artık her an yanınızda! Ne izleyeceğinize kolayca ve keyifle karar vermeniz için... Tivibu Dergi'nin video, galeri ve zenginleştirilmiş metinleri ile yepyeni filmler (...)
TTNET İlk Yardım TTNET İlk Yardım
TTNET A.S.
1.0 free 1 ×
0 Ratings
88 Ratings
TTNET İlk Yardım uygulaması, internet bağlantısı kurma aşamasında veya bağlantı sırasında oluşabilecek olumsuz durumlarda yapılması gerekenleri görsel ve sesli anlatım eşliğinde (...)
LiveSmart LiveSmart
TTNET A.S.
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
10 Ratings
LiveSmart uygulaması ile; · 7/24 izleme · Görüntü kaydetme · Işıkları yönetme · Isıtma sistemini yönetme · Elektrik tüketimini izleme · Güvenlik kuralları tanımlama · LiveSmart uç (...)