X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer "tahir hoca"

Android Apps by Developer "tahir hoca"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Osmanlıca Sözlük Osmanlıca Sözlük
tahir hoca
1.6 free 2 ×
0 Ratings
207 Ratings
Osmanlıca lügat uygulamamız yaklaşık 75.000 kelimeyi içerisinde barındırmaktadır. Anlamını bilmediğiniz kelimelere rahatlıkla erişebilirsiniz. Osmanlıca Sözlüğümüzün içerisinde (...)
Güzel Sözler Güzel Sözler
tahir hoca
14.7 free 0 ×
0 Ratings
492 Ratings
Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız. Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar (...)
Dua Kitabım Dua Kitabım
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
152 Ratings
Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde ve cevşende geçen duaları ihtiva etmektedir. Duaları paylaşmanız, favorilere eklemeniz mümkün. Yorum ve puanlama ile (...)
Hadis Günlüğü Hadis Günlüğü
tahir hoca
1.9 free 0 ×
0 Ratings
134 Ratings
Kütüb-ü Sitte'den 4000'den fazla kolaylıkla paylaşabileceğiniz hadisleri içermektedir. Aynı zamanda "Hatırlatıcı" olarak ayarlayıp taskbarınıza istediğiniz kadar günlük hadis (...)
Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
15 Ratings
Hayvanlar Alemi uygulaması küçük çocuklarımıza hayvanları ve hayvan seslerini tanıttırma amaçlıdır. Onlarca hayvan resimleri ve sesleri Hayvanlar Alemi uygulamamız içerisinde (...)
Popular Quotes Popular Quotes
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
12 Ratings
Popular Quotes is a nice application that contains a collection of more than 4500 carefully selected popular quotes by eminent people who have inspired us for ages. Popular Quotes (...)
Learn English Learn English
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
22 Ratings
Learn English through pictures with this application. Learn English application includes study, quiz, games and other enjoyable activities aimed at making learning eaiser for children and (...)
İngilizce Güzel Sözler İngilizce Güzel Sözler
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
12 Ratings
İngilizce Güzel Sözler android uygulamamızda dünya edebiyatı ve dünya tarihinin meşhurlarından olan ünlü düşünürlerin, bilim adamlarının, sanatçıların, spor adamlarının, devlet (...)
İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM
tahir hoca
5.3 free 0 ×
0 Ratings
69 Ratings
Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve (...)
Daily English Daily English
tahir hoca
2.0 free 0 ×
0 Ratings
6 Ratings
Daily English is a nice and easy-to-use application that includes words, phrasal verbs, idioms, quotes, fascinating facts, proverbs, jokes and quizes, which we think will help you boost (...)