X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "tahir hoca"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Güzel Sözler Güzel Sözler
tahir hoca
14.6 free 0 ×
0 Ratings
1,284 Ratings
Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız. Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar (...)
Dua Kitabım Dua Kitabım
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
1,017 Ratings
Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde ve cevşende geçen duaları ihtiva etmektedir. Duaları paylaşmanız, favorilere eklemeniz mümkün. Yorum ve puanlama ile (...)
Naat-ı Şerif Naat-ı Şerif
tahir hoca
2.4 free 0 ×
0 Ratings
255 Ratings
New naats in Turkish, English, Urdu, Arabic and Persian have been added. Peygamber Efendimiz (sav) için kaleme alınmış şiirler... Asr-ı Saadetten günümüze kadar gelen meşhur (...)
Hadis Günlüğü Hadis Günlüğü
tahir hoca
2.1 free 0 ×
0 Ratings
696 Ratings
Kütüb-ü Sitte'den 4000'den fazla kolaylıkla paylaşabileceğiniz hadisleri içermektedir. Aynı zamanda "Hatırlatıcı" olarak ayarlayıp taskbarınıza istediğiniz kadar günlük hadis (...)
İngilizce Gramer Kitabım İngilizce Gramer Kitabım
tahir hoca
3.3 free 0 ×
0 Ratings
2,177 Ratings
Bu uygulama İngilizce gramerini öğrenmek isteyenler için temelden başlayıp Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlamaktadır. Tense'lerden başlamak (...)
Osmanlıca Sözlük Osmanlıca Sözlük
tahir hoca
1.7 free 2 ×
0 Ratings
466 Ratings
Osmanlıca lügat uygulamamız yaklaşık 75.000 kelimeyi içerisinde barındırmaktadır. Anlamını bilmediğiniz kelimelere rahatlıkla erişebilirsiniz. Osmanlıca Sözlüğümüzün içerisinde (...)
Risale-i Nur Vecizeler Risale-i Nur Vecizeler
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
122 Ratings
رسالۀ نور وجيزه لراويغولامسى دنياده و توركيه ده بر ايلكدر. بتون بتون عثمانليجه اولان ايلك آندروئيد اويغولامه در. رسالۀ نوردن كوزل سوزلرى ايچرمكده در. دوامى انشا الله كله جك. Risale-i Nur (...)
Islamic Quotes Islamic Quotes
tahir hoca
1.8 free 0 ×
0 Ratings
234 Ratings
This application includes nearly 2000 carefully selected Islamic Quotes by eminent Islamic figures and the Holy Quran. Tags: Islamic Quotes, Islam, Quotes, Popular Quotes, Words of (...)
Daily English Daily English
tahir hoca
5.3 free 0 ×
0 Ratings
167 Ratings
Daily English is a nice and easy-to-use application. Daily English includes, words, phrasal verbs, idioms, quotes, fascinating facts, proverbs, jokes and quizes, which we think will help (...)
TurKing İngilizce Sözlük TurKing İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.9 free 0 ×
0 Ratings
158 Ratings
İnternet bağlantısı gerektirmeyen TurKing Sözlük uygulamamız, İngilizce okuma ve hızlı tercümeyi kolaylaştırma amaçlı hazırlanmıştır. Metin içerisindeki kelimelerin anlamlarına (...)
Dua Kitabı Dua Kitabı
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
54 Ratings
İslam aleminde şöhret bulmuş muteber duaları içeren Dua Kitabı uygulamamız hizmetinizde. Yorum ve puanlama ile desteklemenizi arzu ediyoruz. دعا كتابم، دعا، دعالر، دعوات، حدیث، (...)
Stories From Masnawi Stories From Masnawi
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
44 Ratings
Stories From Masnawi Tags: Mawlana, Mevlana, Rumi
İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM
tahir hoca
5.5 free 0 ×
0 Ratings
196 Ratings
Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve (...)
El Feneri Flashlight El Feneri Flashlight
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
42 Ratings
El Feneri Flashlight uygulması. Tags: El feneri, elfeneri, el feneri flashlight, lamba, cep feneri, torch, torch light, light, mobile torch, ışık, sokak lambası, gece lambası, ışıkldak, fener.
Names of Allah Names of Allah
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
44 Ratings
Names of Allah in English, Turkish and Arabic.
İngilizce Güzel Sözler İngilizce Güzel Sözler
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
65 Ratings
İngilizce Güzel Sözler android uygulamamızda dünya edebiyatı ve dünya tarihinin meşhurlarından olan ünlü düşünürlerin, bilim adamlarının, sanatçıların, spor adamlarının, devlet (...)
Atasözleri Atasözleri
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
60 Ratings
Yaklaşık 2500 adet Türk atasözünü içermektedir. İsterseniz bu uygulama sayesinde atasözlerin açıklamalarınıda tek tuşla internetten arattırabilirsiniz. tags: türk atasözleri, atasözleri, (...)
WORLD OF ANIMALS WORLD OF ANIMALS
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
24 Ratings
A nice application that gives you a chance to get to know 100 animals and birds and listen to the sounds that they make. The application also includes facts, quiz, a matching game and (...)
Turkish Quotes Turkish Quotes
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
60 Ratings
Turkish Quotes
Kütüb-i Sitte Kütüb-i Sitte
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
25 Ratings
Kütüb-i Sitte hadislerini içeren bu uygulamamızda istediğiniz hadis-i şerifi favorilerinize ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Farklı zemin, iki font ve onlarca yazı rengi bulunmaktadır. (...)
Vocabulary Learning App. Vocabulary Learning App.
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
64 Ratings
Enter your words and phrases you would like to learn, test yourself, play vocabulary games and set them as widgets. It works for any language you are learning.
Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
73 Ratings
Hayvanlar Alemi uygulaması küçük çocuklarımıza hayvanları ve hayvan seslerini tanıttırma amaçlıdır. Onlarca hayvan resimleri ve sesleri Hayvanlar Alemi uygulamamız içerisinde (...)
Osmanlıca Türkçe Şiirler Osmanlıca Türkçe Şiirler
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
147 Ratings
Osmanlıca Şiirler uygulamamız Türk Edebiyatının meşhur şairlerinin şiirlerini içermektedir. Şiirlerin hem Osmanlıcasını hem de Latince yazılışı mevcuttur. Osmanlıca Şiirler (...)
Osmanlıca Güzel Sözler Osmanlıca Güzel Sözler
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
36 Ratings
Yüzlerce Osmanlıca Güzel Sözler... Osmanlıca imlasını gösteren uygulamamız alanında android markette bir ilk. Osmanlıcayı yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlar için bir mükemmel (...)
World Capitals Widget World Capitals Widget
tahir hoca
4.0 free 0 ×
0 Ratings
48 Ratings
World Capitals Widget is both a normal application and a widget applications that help you master the capital cities and countries of the world through a widget and quizes prepared at (...)
Go to page: 1 2 »