X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "tahir hoca"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Turkish Quotes Turkish Quotes
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
21 Ratings
Turkish Quotes
Hadis Günlüğü Hadis Günlüğü
tahir hoca
2.0 free 0 ×
0 Ratings
634 Ratings
Kütüb-ü Sitte'den 4000'den fazla kolaylıkla paylaşabileceğiniz hadisleri içermektedir. Aynı zamanda "Hatırlatıcı" olarak ayarlayıp taskbarınıza istediğiniz kadar günlük hadis (...)
Kütüb-i Sitte Kütüb-i Sitte
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
6 Ratings
Kütüb-i Sitte hadislerini içeren bu uygulamamızda istediğiniz hadis-i şerifi favorilerinize ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Farklı zemin, iki font ve onlarca yazı rengi bulunmaktadır. (...)
Islamic Quotes Islamic Quotes
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
161 Ratings
This application includes nearly 2000 carefully selected Islamic Quotes by eminent Islamic figures and the Holy Quran. Tags: Islamic Quotes, Islam, Quotes, Popular Quotes, Words of (...)
İngilizce Gramer Kitabım İngilizce Gramer Kitabım
tahir hoca
3.1 free 0 ×
0 Ratings
1,852 Ratings
Bu uygulama İngilizce gramerini öğrenmek isteyenler için temelden başlayıp Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlamaktadır. Tense'lerden başlamak (...)
Vocabulary Learning App. Vocabulary Learning App.
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
39 Ratings
Enter your words and phrases you would like to learn, test yourself, play vocabulary games and set them as widgets. It works for any language you are learning.
Learn English Learn English
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
1 Rating
A nice application that aims to teach English to beginners through a large assortment of pictures. Tag : English, pictures, learn english, learning English through pictures
Osmanlıca Güzel Sözler Osmanlıca Güzel Sözler
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
21 Ratings
Yüzlerce Osmanlıca Güzel Sözler... Osmanlıca imlasını gösteren uygulamamız alanında android markette bir ilk. Osmanlıcayı yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlar için bir mükemmel (...)
Ottoman Turkish Proverbs Ottoman Turkish Proverbs
tahir hoca
1.0 free 1 ×
0 Ratings
19 Ratings
Ottoman Turkish Proverbs Tags: عثمانليجه,عثمانليجه آتا سوزلري, آتا سوزلري,آتا سوزلري,آتاسوزي, Ottoman Proverbs, Osmanlıca, Osmanlıca Atasözleri, Atasozu, Atasozleri, Osmanlica (...)
WORLD OF ANIMALS WORLD OF ANIMALS
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
20 Ratings
A nice application that gives you a chance to get to know 100 animals and birds and listen to the sounds that they make. The application also includes facts, quiz, a matching game and (...)
İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM
tahir hoca
5.4 free 0 ×
0 Ratings
177 Ratings
Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve (...)
İngilizce Türkçe Atasözleri İngilizce Türkçe Atasözleri
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
10 Ratings
Özenle derlenmiş yüzlerce Türkçe açıklamalı İngilizce atasözleri. İstediğiniz atasözünü paylaşabilirsiniz. Tags: Atasözü, English proverbs, English Turkish proverbs, İngilizce Türkçe (...)
Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi
tahir hoca
1.5 free 0 ×
0 Ratings
62 Ratings
Hayvanlar Alemi uygulaması küçük çocuklarımıza hayvanları ve hayvan seslerini tanıttırma amaçlıdır. Onlarca hayvan resimleri ve sesleri Hayvanlar Alemi uygulamamız içerisinde (...)
Stories From Masnawi Stories From Masnawi
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
29 Ratings
Stories From Masnawi Tags: Mawlana, Mevlana, Rumi
El Feneri Flashlight El Feneri Flashlight
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
33 Ratings
El Feneri Flashlight uygulması. Tags: El feneri, elfeneri, el feneri flashlight, lamba, cep feneri, torch, torch light, light, mobile torch, ışık, sokak lambası, gece lambası, ışıkldak, fener.
Daily English Daily English
tahir hoca
5.2 free 0 ×
0 Ratings
145 Ratings
Daily English is a nice and easy-to-use application. Daily English includes, words, phrasal verbs, idioms, quotes, fascinating facts, proverbs, jokes and quizes, which we think will help (...)
Names of Allah Names of Allah
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
30 Ratings
Names of Allah in English, Turkish and Arabic.
TurKing İngilizce Sözlük TurKing İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.7 free 0 ×
0 Ratings
145 Ratings
İnternet bağlantısı gerektirmeyen TurKing Sözlük uygulamamız, İngilizce okuma ve hızlı tercümeyi kolaylaştırma amaçlı hazırlanmıştır. Metin içerisindeki kelimelerin anlamlarına (...)
Güzel Sözler Güzel Sözler
tahir hoca
14.8 free 0 ×
0 Ratings
1,069 Ratings
Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız. Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar (...)
Atasözleri Atasözleri
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
57 Ratings
Yaklaşık 2500 adet Türk atasözünü içermektedir. İsterseniz bu uygulama sayesinde atasözlerin açıklamalarınıda tek tuşla internetten arattırabilirsiniz. tags: türk atasözleri, atasözleri, (...)
Trafik İşaretleri Trafik İşaretleri
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
44 Ratings
Trafik İşaretleri uygulamamız herkesin istifade edebileceği bir uygulama olup "Resim Eşleştirme" ve "Test" ile desteklenmiş ve eğlenceli hale getirilmiştir. Tag: Trafik, traffic, trafik (...)
Osmanlıca Türkçe Şiirler Osmanlıca Türkçe Şiirler
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
115 Ratings
Osmanlıca Şiirler uygulamamız Türk Edebiyatının meşhur şairlerinin şiirlerini içermektedir. Şiirlerin hem Osmanlıcasını hem de Latince yazılışı mevcuttur. Osmanlıca Şiirler (...)
Dua Kitabı Dua Kitabı
tahir hoca
1.0 free 0 ×
0 Ratings
42 Ratings
İslam aleminde şöhret bulmuş muteber duaları içeren Dua Kitabı uygulamamız hizmetinizde. Yorum ve puanlama ile desteklemenizi arzu ediyoruz. دعا كتابم، دعا، دعالر، دعوات، حدیث، (...)
Dua Kitabım Dua Kitabım
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
914 Ratings
Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde ve cevşende geçen duaları ihtiva etmektedir. Duaları paylaşmanız, favorilere eklemeniz mümkün. Yorum ve puanlama ile (...)
Osmanlıca Sözlük Osmanlıca Sözlük
tahir hoca
1.6 free 2 ×
0 Ratings
400 Ratings
Osmanlıca lügat uygulamamız yaklaşık 75.000 kelimeyi içerisinde barındırmaktadır. Anlamını bilmediğiniz kelimelere rahatlıkla erişebilirsiniz. Osmanlıca Sözlüğümüzün içerisinde (...)
Go to page: 1 2 »