Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "tahir hoca"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Güzel Sözler Güzel Sözler
tahir hoca
14.6 free 0 ×
0 Ratings
1,424 Ratings
Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız. Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar (...)
Dua Kitabım Dua Kitabım
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
1,114 Ratings
Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde ve cevşende geçen duaları ihtiva etmektedir. Duaları paylaşmanız, favorilere eklemeniz mümkün. Yorum ve puanlama ile (...)
Naat-ı Şerif Naat-ı Şerif
tahir hoca
2.4 free 0 ×
0 Ratings
270 Ratings
New naats in Turkish, English, Urdu, Arabic and Persian have been added. Peygamber Efendimiz (sav) için kaleme alınmış şiirler... Asr-ı Saadetten günümüze kadar gelen meşhur (...)
Hadis Günlüğü Hadis Günlüğü
tahir hoca
2.1 free 0 ×
0 Ratings
765 Ratings
Kütüb-ü Sitte'den 4000'den fazla kolaylıkla paylaşabileceğiniz hadisleri içermektedir. Aynı zamanda "Hatırlatıcı" olarak ayarlayıp taskbarınıza istediğiniz kadar günlük hadis (...)
Risale-i Nur Vecizeler Risale-i Nur Vecizeler
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
152 Ratings
رسالۀ نور وجيزه لراويغولامسى دنياده و توركيه ده بر ايلكدر. بتون بتون عثمانليجه اولان ايلك آندروئيد اويغولامه در. رسالۀ نوردن كوزل سوزلرى ايچرمكده در. دوامى انشا الله كله جك. Risale-i Nur (...)
İngilizce Gramer Kitabım İngilizce Gramer Kitabım
tahir hoca
3.4 free 0 ×
0 Ratings
2,483 Ratings
Bu uygulama İngilizce gramerini öğrenmek isteyenler için temelden başlayıp Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlamaktadır. Tense'lerden başlamak (...)
Osmanlıca Lügat Osmanlıca Lügat
tahir hoca
1.8 free 2 ×
0 Ratings
538 Ratings
Osmanlıca lügat uygulamamız yaklaşık 60.000 kelimeyi içerisinde barındırmaktadır. Anlamını bilmediğiniz kelimelere rahatlıkla HIZLI surette erişebilirsiniz. Kelimeleri Osmanlıca (...)
Islamic Quotes Islamic Quotes
tahir hoca
1.9 free 0 ×
0 Ratings
290 Ratings
This application includes nearly 2000 carefully selected Islamic Quotes by eminent Islamic figures and the Holy Quran. Tags: Islamic Quotes, Islam, Quotes, Popular Quotes, Words of (...)
Daily English Daily English
tahir hoca
5.3 free 0 ×
0 Ratings
179 Ratings
Daily English is a nice and easy-to-use application. Daily English includes, words, phrasal verbs, idioms, quotes, fascinating facts, proverbs, jokes and quizes, which we think will help (...)
Dua Kitabı Dua Kitabı
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
64 Ratings
İslam aleminde şöhret bulmuş muteber duaları içeren Dua Kitabı uygulamamız hizmetinizde. Yorum ve puanlama ile desteklemenizi arzu ediyoruz. دعا كتابم، دعا، دعالر، دعوات، حدیث، (...)
TurKing İngilizce Sözlük TurKing İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.9 free 0 ×
0 Ratings
169 Ratings
İnternet bağlantısı gerektirmeyen TurKing Sözlük uygulamamız, İngilizce okuma ve hızlı tercümeyi kolaylaştırma amaçlı hazırlanmıştır. Metin içerisindeki kelimelerin anlamlarına (...)
İngilizce Sözlük İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
69 Ratings
Kapsamlı İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce ve İngilizce İngilizce olarak bakabileceğiniz ve baktığınız kelimelerin telaffuzlarını dinleyebileceğiniz güzel bir sözlüktür. Sözlük uygulamamız (...)
WORLD OF ANIMALS WORLD OF ANIMALS
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
27 Ratings
A nice application that gives you a chance to get to know 100 animals and birds and listen to the sounds that they make. The application also includes facts, quiz, a matching game and (...)
Turkish Quotes Turkish Quotes
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
96 Ratings
Turkish Quotes
Popular Quotes Popular Quotes
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
62 Ratings
Popular Quotes is a nice application that contains a collection of more than 4500 carefully selected popular quotes by eminent people who have inspired us for ages. Popular Quotes (...)
İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM
tahir hoca
5.6 free 0 ×
0 Ratings
225 Ratings
Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve (...)
Stories From Masnawi Stories From Masnawi
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
55 Ratings
Stories From Masnawi Tags: Mawlana, Mevlana, Rumi
Atasözleri Atasözleri
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
65 Ratings
Yaklaşık 2500 adet Türk atasözünü içermektedir. İsterseniz bu uygulama sayesinde atasözlerin açıklamalarınıda tek tuşla internetten arattırabilirsiniz. tags: türk atasözleri, atasözleri, (...)
Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi
tahir hoca
1.8 free 0 ×
0 Ratings
81 Ratings
Hayvanlar Alemi uygulaması küçük çocuklarımıza hayvanları ve hayvan seslerini tanıttırma amaçlıdır. Onlarca hayvan resimleri ve sesleri Hayvanlar Alemi uygulamamız içerisinde (...)
El Feneri Flashlight El Feneri Flashlight
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
46 Ratings
El Feneri Flashlight uygulması. Tags: El feneri, elfeneri, el feneri flashlight, lamba, cep feneri, torch, torch light, light, mobile torch, ışık, sokak lambası, gece lambası, ışıkldak, fener.
Names of Allah Names of Allah
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
55 Ratings
Names of Allah in English, Turkish and Arabic.
İngilizce Güzel Sözler İngilizce Güzel Sözler
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
72 Ratings
İngilizce Güzel Sözler android uygulamamızda dünya edebiyatı ve dünya tarihinin meşhurlarından olan ünlü düşünürlerin, bilim adamlarının, sanatçıların, spor adamlarının, devlet (...)
Osmanlıca Güzel Sözler Osmanlıca Güzel Sözler
tahir hoca
1.2 free 0 ×
0 Ratings
67 Ratings
Yüzlerce Osmanlıca Güzel Sözler... Osmanlıca imlasını gösteren uygulamamız alanında android markette bir ilk. Osmanlıcayı yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlar için bir mükemmel (...)
Vocabulary Learning App. Vocabulary Learning App.
tahir hoca
1.5 free 0 ×
0 Ratings
86 Ratings
Enter your words and phrases you would like to learn, test yourself, play vocabulary games and set them as widgets. It works for any language you are learning.
World Capitals Widget World Capitals Widget
tahir hoca
4.0 free 0 ×
0 Ratings
51 Ratings
World Capitals Widget is both a normal application and a widget applications that help you master the capital cities and countries of the world through a widget and quizes prepared at (...)
Go to page: 1 2 »