Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up

Android Apps by Developer "tahir hoca"

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Güzel Sözler Güzel Sözler
tahir hoca
14.6 free 0 ×
0 Ratings
1,327 Ratings
Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız. Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar (...)
Dua Kitabım Dua Kitabım
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
1,046 Ratings
Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde ve cevşende geçen duaları ihtiva etmektedir. Duaları paylaşmanız, favorilere eklemeniz mümkün. Yorum ve puanlama ile (...)
Naat-ı Şerif Naat-ı Şerif
tahir hoca
2.4 free 0 ×
0 Ratings
261 Ratings
New naats in Turkish, English, Urdu, Arabic and Persian have been added. Peygamber Efendimiz (sav) için kaleme alınmış şiirler... Asr-ı Saadetten günümüze kadar gelen meşhur (...)
Hadis Günlüğü Hadis Günlüğü
tahir hoca
2.1 free 0 ×
0 Ratings
713 Ratings
Kütüb-ü Sitte'den 4000'den fazla kolaylıkla paylaşabileceğiniz hadisleri içermektedir. Aynı zamanda "Hatırlatıcı" olarak ayarlayıp taskbarınıza istediğiniz kadar günlük hadis (...)
Risale-i Nur Vecizeler Risale-i Nur Vecizeler
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
130 Ratings
رسالۀ نور وجيزه لراويغولامسى دنياده و توركيه ده بر ايلكدر. بتون بتون عثمانليجه اولان ايلك آندروئيد اويغولامه در. رسالۀ نوردن كوزل سوزلرى ايچرمكده در. دوامى انشا الله كله جك. Risale-i Nur (...)
İngilizce Gramer Kitabım İngilizce Gramer Kitabım
tahir hoca
3.3 free 0 ×
0 Ratings
2,291 Ratings
Bu uygulama İngilizce gramerini öğrenmek isteyenler için temelden başlayıp Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde İngilizce öğretmeyi amaçlamaktadır. Tense'lerden başlamak (...)
Osmanlıca Sözlük Osmanlıca Sözlük
tahir hoca
1.7 free 2 ×
0 Ratings
489 Ratings
Osmanlıca lügat uygulamamız yaklaşık 75.000 kelimeyi içerisinde barındırmaktadır. Anlamını bilmediğiniz kelimelere rahatlıkla erişebilirsiniz. Osmanlıca Sözlüğümüzün içerisinde (...)
Islamic Quotes Islamic Quotes
tahir hoca
1.8 free 0 ×
0 Ratings
260 Ratings
This application includes nearly 2000 carefully selected Islamic Quotes by eminent Islamic figures and the Holy Quran. Tags: Islamic Quotes, Islam, Quotes, Popular Quotes, Words of (...)
Daily English Daily English
tahir hoca
5.3 free 0 ×
0 Ratings
170 Ratings
Daily English is a nice and easy-to-use application. Daily English includes, words, phrasal verbs, idioms, quotes, fascinating facts, proverbs, jokes and quizes, which we think will help (...)
Dua Kitabı Dua Kitabı
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
56 Ratings
İslam aleminde şöhret bulmuş muteber duaları içeren Dua Kitabı uygulamamız hizmetinizde. Yorum ve puanlama ile desteklemenizi arzu ediyoruz. دعا كتابم، دعا، دعالر، دعوات، حدیث، (...)
TurKing İngilizce Sözlük TurKing İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.9 free 0 ×
0 Ratings
161 Ratings
İnternet bağlantısı gerektirmeyen TurKing Sözlük uygulamamız, İngilizce okuma ve hızlı tercümeyi kolaylaştırma amaçlı hazırlanmıştır. Metin içerisindeki kelimelerin anlamlarına (...)
WORLD OF ANIMALS WORLD OF ANIMALS
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
25 Ratings
A nice application that gives you a chance to get to know 100 animals and birds and listen to the sounds that they make. The application also includes facts, quiz, a matching game and (...)
Stories From Masnawi Stories From Masnawi
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
48 Ratings
Stories From Masnawi Tags: Mawlana, Mevlana, Rumi
İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM
tahir hoca
5.5 free 0 ×
0 Ratings
207 Ratings
Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve (...)
El Feneri Flashlight El Feneri Flashlight
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
42 Ratings
El Feneri Flashlight uygulması. Tags: El feneri, elfeneri, el feneri flashlight, lamba, cep feneri, torch, torch light, light, mobile torch, ışık, sokak lambası, gece lambası, ışıkldak, fener.
Names of Allah Names of Allah
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
47 Ratings
Names of Allah in English, Turkish and Arabic.
Osmanlıca Türkçe Şiirler Osmanlıca Türkçe Şiirler
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
154 Ratings
Osmanlıca Şiirler uygulamamız Türk Edebiyatının meşhur şairlerinin şiirlerini içermektedir. Şiirlerin hem Osmanlıcasını hem de Latince yazılışı mevcuttur. Osmanlıca Şiirler (...)
İngilizce Güzel Sözler İngilizce Güzel Sözler
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
69 Ratings
İngilizce Güzel Sözler android uygulamamızda dünya edebiyatı ve dünya tarihinin meşhurlarından olan ünlü düşünürlerin, bilim adamlarının, sanatçıların, spor adamlarının, devlet (...)
Atasözleri Atasözleri
tahir hoca
1.3 free 0 ×
0 Ratings
64 Ratings
Yaklaşık 2500 adet Türk atasözünü içermektedir. İsterseniz bu uygulama sayesinde atasözlerin açıklamalarınıda tek tuşla internetten arattırabilirsiniz. tags: türk atasözleri, atasözleri, (...)
Turkish Quotes Turkish Quotes
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
68 Ratings
Turkish Quotes
Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi
tahir hoca
1.6 free 0 ×
0 Ratings
74 Ratings
Hayvanlar Alemi uygulaması küçük çocuklarımıza hayvanları ve hayvan seslerini tanıttırma amaçlıdır. Onlarca hayvan resimleri ve sesleri Hayvanlar Alemi uygulamamız içerisinde (...)
Vocabulary Learning App. Vocabulary Learning App.
tahir hoca
1.4 free 0 ×
0 Ratings
71 Ratings
Enter your words and phrases you would like to learn, test yourself, play vocabulary games and set them as widgets. It works for any language you are learning.
World Capitals Widget World Capitals Widget
tahir hoca
4.0 free 0 ×
0 Ratings
49 Ratings
World Capitals Widget is both a normal application and a widget applications that help you master the capital cities and countries of the world through a widget and quizes prepared at (...)
Kütüb-i Sitte Kütüb-i Sitte
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
32 Ratings
Kütüb-i Sitte hadislerini içeren bu uygulamamızda istediğiniz hadis-i şerifi favorilerinize ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Farklı zemin, iki font ve onlarca yazı rengi bulunmaktadır. (...)
İngilizce Sözlük İngilizce Sözlük
tahir hoca
1.1 free 0 ×
0 Ratings
43 Ratings
Kapsamlı İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce ve İngilizce İngilizce olarak bakabileceğiniz ve baktığınız kelimelerin telaffuzlarını dinleyebileceğiniz güzel bir sözlüktür. Sözlük uygulamamız (...)
Go to page: 1 2 »