X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer Androturk

Android Apps by Developer Androturk

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Andro Haber Gazeteler Oku Andro Haber Gazeteler Oku
Androturk
3.1 free 11 ×
0 Ratings
1,169 Ratings
Gazeteler Oku. Haberlere ulaşabilirsiniz.You can reach all Turkish news, videos from one place and the fastest! This is the best news application, why: * All Turkish news resource in (...)
İngilizce Hikayeler İngilizce Hikayeler
Androturk
1.2 free 0 ×
0 Ratings
100 Ratings
Pratik İngilizce sizden gelen istekler ile yenileniyor. Sizde http://pratik.im sayfamızı ziyaret edin ve anketi doldurarak istediğiniz özelliklere sahip uygulamayı sizin için geliştirelim. Acele (...)
AndroTurk Radyo AndroTurk Radyo
Androturk
3.1 free 19 ×
0 Ratings
15,323 Ratings
Androturk Radyoyu indirdikten sonra web sayfamızı ziyaret edip arkadaşlarınızla paylaşın, http://androturkradyo.com 300'ü aşkın radyoyu sorunsuz, kesintisiz hemen dinle. Ulusal ve (...)
AndroTurk Tv AndroTurk Tv
Androturk
4.0 free 6 ×
1 Rating
2,015 Ratings
Watch Turkish channels with Androturk media player app for free. Also you can listen some popular Turkish radios with this app. Please contact us what ever you want, (...)
İngilizce Kelimeler İngilizce Kelimeler
Androturk
1.2 free 1 ×
0 Ratings
107 Ratings
ÇOK YAKINDA yayınlayacağımız eşsiz uygulamaya ücretsiz sahip olmak için hemen uygulama içerisinden ön kayıt yaptırın. Ücretsiz eğitim setine sahip olun... Üds, Kpds ve Toefl (...)
Sahte Arama Sahte Arama
Androturk
1.1 free 0 ×
0 Ratings
2,043 Ratings
Sahte arama uygulaması ile istediğiniz kişinin sizi aramasını sağlayabilir, arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz. İstemediğiniz ortamdan kurtulmak için telefonunuzun çalması sağlayabilir ve (...)
İlginç Gerçekler İlginç Gerçekler
Androturk
1.0 free 0 ×
0 Ratings
38 Ratings
Günümüze kadar gerçekleşen sıradışı ilginç gerçeklere göz atın. Uygulama ile görüşlerinizi destek+ilginc@androturk.com adresine mail atabilirsiniz. Saygılarımızla Etiketler: ilginç (...)
Wordify SAT Vocabulary Wordify SAT Vocabulary
Androturk
1.0 free 0 ×
0 Ratings
2 Ratings
Study and memorize SAT words with the best method; Test! Wordify asks you the set of words, till you know each one correctly. If you guess a word wrong, it asks you again. The (...)
Pratik İngilizce Pratik İngilizce
Androturk
1.1 free 0 ×
0 Ratings
375 Ratings
Yeni Kelimeler ve cümleler eklendi ve eklenmeye devam edecek. Uygulama beta v2 aşamasında, bunu da dikkate alarak eleştirirseniz seviniriz. ***Beğendiyseniz lütfen yıldız vermeyi (...)
Andro Fenerbahçe Haber Andro Fenerbahçe Haber
Androturk
2.6 free 0 ×
0 Ratings
970 Ratings
Fenerbahçe ile ilgili haberlere, Radyo ve TV Videolara, Fotoğraflara, Canlı skor, canlı anlatım, fikstür, puan durumuna ulaşabileceğiniz Türkiye'deki tek uygulama! Yeni (...)
Andro Trabzonspor Haber Andro Trabzonspor Haber
Androturk
1.9 free 3 ×
0 Ratings
412 Ratings
Trabzonsporlulara müjde... Tüm Trabzonspor haberlerine Haberci hızıyla ulaşın. Kaynaklar: Fanatik, Fotomaç, Lig TV, Google News, Haber61, Facebook. Uygulamamızı beğendiyseniz (...)
Andro Beşiktaş Haber Andro Beşiktaş Haber
Androturk
2.6 free 0 ×
0 Ratings
655 Ratings
Beşiktaş ile ilgili haberlere, Radyo ve TV Videolara, Fotoğraflara, Canlı skor, canlı anlatım, fikstür, puan durumuna ulaşabileceğiniz Türkiye'deki tek uygulama! Yeni AndroBeşiktaş'ın (...)
Topik Bilardo Topik Bilardo
Androturk
1.1 free 0 ×
0 Ratings
11 Ratings
Biraz bilardo, biraz fizik biraz da zeka. Topları vurun, rengi değişsin. Tüm topları aynı renge getirdiğiniz sonraki oyuna hazırlanın. Deneyin, bırakamayacaksınız. Okey, tavla, satranc, (...)
Masa Hokeyi Masa Hokeyi
Androturk
1.5 free 0 ×
0 Ratings
18 Ratings
Androturk artık oyun alanında da iddialı. Ekibimize yeni katılan arkadaşımızın Dünya'da ilgi gören oyunlarını Türkçeleştirip Türk android severlerle paylaşacağız. İşte bunlardan ilki Masa (...)
Sözcük Avı Sözcük Avı
Androturk
1.0 free 1 ×
0 Ratings
57 Ratings
Artık sözcük avı bulmacası için gazete almanıza gerek yok. Sözcük Avı uygulamasını siz android kullanıcıları için geliştirdik. Uygulama klasik sözcük avı bulmacalarının birebir androide (...)
Süper Hafıza Süper Hafıza
Androturk
1.0 free 0 ×
0 Ratings
75 Ratings
Super Hafıza oyunu ile android kullanıcıları yeni bir yarışa hazır mı? Resim eşlemelerini en kısa sürede bitererek birinci daima ben olurum diyorsanız ve diğer android kullanıcıları ile (...)
Kelime Avı Kelime Avı
Androturk
0.1 free 0 ×
0 Ratings
65 Ratings
AndroTurk olarak bu kez bir oyunla karşınızdayız. Oyunda 8 haneli karışık verilmiş kelimleri tahmin etmeniz gerekmekte. Oyun için görüş ve önerileriniz doğrultusunda ek geliştirme (...)
İlk Yardım & Acil Telefonlar İlk Yardım & Acil Telefonlar
Androturk
1.1 free 0 ×
0 Ratings
284 Ratings
İlk yardım uygulaması kaza ve önemli sağlık sorunları karşılaştığınızda yapmanız gerekenleri özetleyen bölümlerden oluşur. Bilkent Üniversitesi Sağlık merkezinin web sitesinden (...)
Haberci: Teknoloji Haber Haberci: Teknoloji Haber
Androturk
1.0 free 0 ×
0 Ratings
104 Ratings
Tüm güncel teknoloji, mobil ve internet haberlerine android hızı ve farkıyla ulaşın. Entegre Gazete, Blog ve Haber Kaynakları: Chip, Shiftdelete, Webrazzi, CNET Türkiye, Donanım (...)
Hava Durumu Hava Durumu
Androturk
1.2 free 1 ×
0 Ratings
369 Ratings
Türkçe ve Türkiye için geliştirdiğimiz anlık ve günlük hava durumu bilgilerine en kolay, sade ve pratik şekilde ulaşmanızı amaçlayan hava durumu uygulaması. Uygulamamızı (...)