X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer Cepall

Android Apps by Developer Cepall

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Kose Yazarlar Kose Yazarlar
Cepall
2.2.0 free 0 ×
0 Ratings
146 Ratings
Ortadoğu, Türkiye, YeniÇağ gazeteleri isteğiniz ile eklendi. Yeni gazeteler için güncelleme butonuna basınız. Birkaç gündür yorumlarda konu edilenler üzerine açıklama: Uygulamayı (...)
Fantastic Poker Fantastic Poker
Cepall
100000 free 0 ×
0 Ratings
9 Ratings
Fantastic poker is a kind of poker game involving individualistic play whereby the winner is determined by the ranks and combinations of their cards, some of which remain hidden until (...)
Gazeteler Haberler Gazeteler Haberler
Cepall
2.0.1 free 0 ×
0 Ratings
77 Ratings
Ortadoğu, Türkiye, YeniÇağ gazeteleri isteğiniz ile eklendi. Yeni gazeteler için güncelleme butonuna basınız. Türkiye'nin en çok okunan gazetelerinin cep erişimi. NTV msnbc, Milliyet, (...)
Bilgi Yarismasi Bilgi Yarismasi
Cepall
2.1.0 free 0 ×
0 Ratings
452 Ratings
Ücretsiz ödüllü gerçek bilgi yarışması. Güncelle butonu ile uygulama güncellemenize gerek olmadan binlerce sorudan oluşan database sürekli yenilenecek. Oyunda puanlar doğru (...)
Magazin Haber Magazin Haber
Cepall
2.0.1 free 0 ×
0 Ratings
62 Ratings
Türkiye'nin en çok okunan magazin, yaşam gazete ve sitelerinin cep erişimi. HaberTurk, Milliyet, Posta, Star, Hürriyet Kelebek, Show Magazin, Gecce, UçanKuş, Kral Magazin, (...)
Classic Games Classic Games
Cepall
2.2.0 free 4 ×
0 Ratings
195 Ratings
We are proud to present our application to service. You can find the most popular classic games in our application. Solitaire game is a world-wide, easy, and addictive game. (...)
Super Lig Super Lig
Cepall
4.1.1 free 0 ×
0 Ratings
249 Ratings
Spor Toto Super Lig ' de puan durumunu canlı maç sonuçlarını ve haftanın programını takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısının olmadığı durumlarda son bağlandığınızda güncellenen (...)
Word Games Word Games
Cepall
1.2.0 free 0 ×
0 Ratings
35 Ratings
You can find a very popular word games in one application. Sort by first letter added to the two different levels of the game according to the word hunt with a choice of English and (...)
Card Games Card Games
Cepall
1.1.1 free 0 ×
0 Ratings
48 Ratings
Bu uygulamamızın içinde çok beğenilen kağıt oyunlarını toplu bir şekilde bulabileceksiniz. Yeni eklene oyun blackjack toplam 21 sayıya ulaşmak için uğraştığımız şans ve tecrübenin (...)
Memory Games Memory Games
Cepall
1.1.1 free 0 ×
0 Ratings
58 Ratings
You can find various popular memory games in our application. One of the first added games is matching the cards which is a game for people from all ages can play by improving their (...)
Talent Games Talent Games
Cepall
1.0.0 free 0 ×
0 Ratings
57 Ratings
Bu uygulamamızın içinde çok beğenilen yetenek oyunlarını toplu bir şekilde bulabileceksiniz. İlk eklenen oyun kutu devir oyunu oynanması kolay sürükleyici ve iyi strateji geliştirmenizi (...)
Easy USA news (without ads) Easy USA news (without ads)
Cepall
1.0.0 free 0 ×
0 Ratings
14 Ratings
Without being lost in 1000+++ needless newspapers just read MAJOR US newspapers, news sites online. You can find news from Wall Street Journal, USA Today, New York Times, (...)
Spor Haberleri (REKLAMSIZ) Spor Haberleri (REKLAMSIZ)
Cepall
1.0.0 free 0 ×
0 Ratings
115 Ratings
Türkiye'nin en çok okunan gazetelerinin spor haberlerine cep erişimi. NTVspor, Hürriyet, Milliyet, HaberTurk, CNN turk, Sporx, Fanatik, Goal com, Ajanspor, Zaman, Cumhuriyet, Star, (...)
Major Football Tables Fixtures Major Football Tables Fixtures
Cepall
1.0.1 free 0 ×
0 Ratings
12 Ratings
Now it is very easy to reach Premier League, La liga, Serie A, Bundesliga European leagues basic fixtures, scores, tables, top scorers even you are offline. Last updated statistics are (...)