X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer SPEXCO

Android Apps by Developer SPEXCO

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Hür Haber Hür Haber
SPEXCO
1.3 free 0 ×
0 Ratings
41 Ratings
Hür Haber Android uygulaması ile Türkiye ve dünyadan önemli gelişmelere, özel metinler ve üstün görsellerle ulaşın. Özgürlükten taraf yayıncılığı siyaset, spor, ekonomi, astroloji, (...)
Sultangazi Belediyesi Sultangazi Belediyesi
SPEXCO
1.1 free 0 ×
0 Ratings
9 Ratings
Sultangazi belediyesinin Resmi Android uygulamasıdır. Uygulama ile Sultangazi Belediyesi ile ilgili birçok bilgiye erişebilir, E-belediyecilik üzerinden borç sorgulama ve ödeme (...)
e-Kocaeli e-Kocaeli
SPEXCO
1.3 free 0 ×
0 Ratings
54 Ratings
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi cep telefonu ve tablet uygulamasıdır.Uygulama ile aşağıdaki verilere erişim sağlayabilirsiniz. •Güncel haberler, Spor haberleri ve duyurular •İZGAZ borç (...)
İHH İHH
SPEXCO
1.4 free 0 ×
0 Ratings
86 Ratings
İHH İnsani Yardım Vakfı; savaş, afet ve yoksulluk olan tüm ülke ve bölgelerde faaliyetler yürütür. Online Bağış ve SMS Bağış Yetimlerden, yetimhanelerden haberler Dünyanın 120 (...)
Fatih AR Fatih AR
SPEXCO
1.2 free 0 ×
0 Ratings
13 Ratings
Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisini Yerel Yönetimlerden İlk Defa Fatih Belediyesi Mobil Uygulamasında Kullanılıyor. Bu uygulama ile Fatih İlçesinde iken, mobil cihazınızın kamerasını (...)
Esenler Esenler
SPEXCO
1.0 free 0 ×
0 Ratings
3 Ratings
T.C Esenler Belediyesini'nin Android uygulamasıdır. Esenler uygulaması ile ilçemiz ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilir, interaktif menuler aracılığıyla belediyemizde online işlemlerinizi (...)
Fatih Mobil Fatih Mobil
SPEXCO
1.6 free 0 ×
0 Ratings
20 Ratings
*** Fatih Mobil uygulaması 9. eTR Ödülleri'nde 1.lik ödülünün sahibi olmuştur. *** T.C. Fatih Belediyesi'nin Android uygulamasıdır. Türkiye'nin en kapsamlı mobil belediyecelik (...)
Kaşif Kaşif
SPEXCO
1.0 free 0 ×
0 Ratings
7 Ratings
Karel Kaşif ile görüntülü güvenlik ve iletişim sistemlerinde ihtiyaç duyulan karmaşık hesaplamaların tek tuş ile gerçekleştirilmesi artık mümkün.. Karel Kaşif sistemde kullanılması (...)