X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer WIADEVTR

Android Apps by Developer WIADEVTR

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
1001 Ayıp Fıkra 1001 Ayıp Fıkra
WIADEVTR
5 free 0 ×
0 Ratings
193 Ratings
1001 Tane +18 Fıkralar..+ 18 Fikralar..Ayıp Fıkralar..Ayip Fikralar.. En komik fıkralara bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle diyerek daha sonra okumak (...)
+18 Fıkralar +18 Fıkralar
WIADEVTR
5 free 0 ×
0 Ratings
273 Ratings
+18 Fıkralar..+ 18 Fikralar..Ayıp Fıkralar..Ayip Fikralar.. En komik fıkralara bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle butonunu kullanarak daha sonra okumak (...)
Romantik Mesajlar Romantik Mesajlar
WIADEVTR
5 free 0 ×
0 Ratings
197 Ratings
Romantik Mesajlar.Duysal Mesajlar..Bu uygulama ile yüzlerce etkileyici ve romantik mesaja ulaşabilecek ve tek tuşla paylaşıp/sms olarak gönderebileceksiniz.Bu mesajlarla sevdiğinizin (...)
Aşk ve Sevgi Sözleri Aşk ve Sevgi Sözleri
WIADEVTR
5 free 1 ×
0 Ratings
199 Ratings
Aşk ve Sevgi Sözleri...Bu uygulama ile yüzlerce etkileyici ve romantik mesaja ulaşabilecek ve tek tuşla paylaşıp/sms olarak gönderebileceksiniz. Bu mesajlarla sevgilinizin kalbini (...)
Vücut Yağ Oranı Vücut Yağ Oranı
WIADEVTR
2 free 1 ×
0 Ratings
35 Ratings
Vücut Yağ Oranınızı Ölçün: Vücut Yağ Oranı.. Bel Çevrenizi, Kilonuzu ve Cinsiyetinizi girin Vücut Yağ Oranınızı hesaplayın. Çıkan sonuca göre bulunduğunuz kategoriyi görün. (...)
Nasrettin Hoca Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları
WIADEVTR
1.3 free 0 ×
0 Ratings
22 Ratings
En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları.. Yüzlerce çok komik ve eğlenceli Nasreddin Hoca fıkrasına bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle diyerek daha sonra (...)
Temel Fıkraları Temel Fıkraları
WIADEVTR
1.4 free 0 ×
0 Ratings
22 Ratings
Komik Temel Fıkraları.. Yüzlerce çok komik ve eğlenceli Temel fıkrasına bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. Eğlenceli ve güldürücü fıkralar bu uygulama ile elinizin altında.. İstediğiniz (...)
Pratik Bilgiler Rehberi Pratik Bilgiler Rehberi
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
12 Ratings
Pratik Bilgiler Rehberi..Bu Uygulama sayesinde daha önce hiç duymadığınız yüzlerce pratik bilgiyi öğrenecek ve günlük hayatınızda kullanabileceksiniz. Bilgiler her seferinde rastgele (...)
Özlü Sözler Özlü Sözler
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
35 Ratings
Özlü Sözler.. Bu uygulama ile yerli yabancı birçok ünlü düşünürün yüzlerce güzel sözünü öğreneceksiniz. Sözler her seferinde rastgele ve değişerek gelecektir. Beğendiğiniz sözü (...)
En Güzel Sözler En Güzel Sözler
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
35 Ratings
En Güzel Sözler.. Bu uygulama ile ilham verici yüzlerce güzel sözü öğrenecek ve istediğinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Sözler her seferinde rastgele ve değişerek gelecektir. (...)
İlginç Bilgiler Sözlüğü İlginç Bilgiler Sözlüğü
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
36 Ratings
İlginç Bilgiler Sözlüğü.. Bu Uygulama sayesinde daha önce hiç duymadığınız yüzlerce ilginç bilgiyi ve ilginç gerçeği öğrenip şaşıracaksınız. Uygulama hayvanlar aleminden tarihe, (...)
En Güzel Atasözleri En Güzel Atasözleri
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
16 Ratings
En Güzel Atasözleri.. Dünyanın çeşitli ülkelerinin sahip olduğu en güzel atasözlerine bu uygulama sayesinde ulaşabileceksiniz. -Çin Atasözleri -Türk Atasözleri -Kızılderili Atasözleri (...)
İdeal Kilonuzu Bulun! İdeal Kilonuzu Bulun!
WIADEVTR
1.1 free 0 ×
0 Ratings
26 Ratings
İDEAL KİLONUZU BULUN!: İdeal Kilo Hesaplama.. Boy, Kilo ve Cinsiyetinizi girin Vücut Kitle İndeksinizi(BMI) hesaplayın. BMI sonucunuza göre bulunduğunuz kategoriyi görün. Ayrıca (...)