X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
You are here: All Android Apps » Android Apps by Developer kingcv

Android Apps by Developer kingcv

Apps Sort by:  In favorites AndroidPIT User Android Market
Ayıp Fıkralar Ayıp Fıkralar
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
31 Ratings
Ayıp Fıkralar..Ayip Fikralar..+18 Fıkralar..+ 18 Fikralar.. En komik fıkralara bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle diyerek daha sonra okumak için (...)
Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
49 Ratings
En güzel ve özel hazır dogum gunu mesajlarına bu uygulama ile anında ulaşabilirsiniz.. etiketler; hazir sms, dogum gunu mesajları, doğum günü, hazır mesajlar, hazir mesajlar
Nasrettin Hoca Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
13 Ratings
En Komik Nasrettin Hoca Fıkraları.. Yüzlerce çok komik ve eğlenceli Nasreddin Hoca fıkrasına bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle diyerek daha sonra (...)
Komik Temel Fıkraları Komik Temel Fıkraları
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
23 Ratings
En Komik Temel Fıkraları.. Yüzlerce çok komik ve eğlenceli Temel fıkrasına bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilere ekle diyerek daha sonra okumak için (...)
Hazır Mesajlar Hazır Mesajlar
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
29 Ratings
Bu uygulama ile farklı kategorilerdeki hazır sms mesajlarına anında ulaşabileceksiniz.. *Aşk Mesajları *Doğum Günü Mesajları *Yılbaşı Mesajları *Bayram Mesajları(ramazan bayramı (...)
İlham Verici Sözler İlham Verici Sözler
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
38 Ratings
İlham Verici Güzel Sözler.. Bu uygulama ile ilham verici yüzlerce güzel sözü öğrenecek ve istediğinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Sözler her seferinde rastgele gelecektir. (...)
Romantik Sözler Romantik Sözler
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
39 Ratings
Sevgililer için en romantik sözler...Bu uygulama ile yüzlerce etkileyici romantik ve aşk sözlerine ulaşabilecek ve tek tuşla paylaşıp/sms olarak gönderebileceksiniz. Bu mesajlar ile birlikte (...)
İlginç Gerçekler İlginç Gerçekler
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
24 Ratings
İlginç Gerçekler.. Dünya üzerindeki şaşırtıcı bilgiler. Bu Uygulama sayesinde daha önce hiç duymadığınız yüzlerce ilginç bilgiyi ve ilginç gerçeği öğrenip şaşıracaksınız. Uygulama (...)
Bayram Mesajları Bayram Mesajları
kingcv
5 free 0 ×
0 Ratings
21 Ratings
En güzel bayram mesajları.. Bu uygulama ile en güzel ramazan bayramı ve kurban bayramı için hazır sms mesajlarına anında ulaşabilecek istediğiniz mesajı anında paylaşabilirsiniz. (...)
Kandil Mesajları Kandil Mesajları
kingcv
1.1 free 0 ×
0 Ratings
11 Ratings
En güzel Kandil Mesajları. Bu uygulama ile en güzel ve anlamlı kandil sms ve mesajlarına anında ulaşabilirsiniz. etiketler; kandil mesajları, kandil sms leri, hazir mesajlar, hazır (...)
Aşk Mesajları Aşk Mesajları
kingcv
1.4 free 0 ×
0 Ratings
29 Ratings
**Not: Hiçbir uygulamamda virus yoktur. Bazı virüs programları uygulama içi aldığım reklamları virüs olarak görebilir. Uygulamada virüs kesinlikle yoktur.** Aşk Mesajları...Bu uygulama (...)