X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

MobiTrack GPS Ailem Nerede

(80)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
5,000 - 10,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Top 5 Apps

100 PICS Quiz
(8,231)
free
TED
(59,989)
free

More from this developer

Description

MobiTrack Ailem GPS, aile bireylerinin birbirlerinin konumunu harita üzerinde izlemelerine imkan veren ücretsiz bir izleme ve güvenlik uygulamasıdır..

Uygulamayı kurun, ailenizdeki kişileri veya diğer sevdklerinizi listenize ekleyin. Onlar da MobiTrack Ailem Nerede GPS uygulamasını kurduklarında birbirinizi izlemeye başlarsınız.

Başınız dertte olduğunda acil durum düğmesine basarak durumu anında kontrol merkezine ve ailenize SMS ile tek tıkla iletin. Hem açık adresiniz hem de harita üzerindeki konumunuz kendileri ile paylaşılacaktır.

Deprem, doğal afet, kaybolma vs durumlarda güvenle kullanabilirsiniz. Çok acil durumlarda, izlediğiniz birisine ulaşamıyorsanız, aradığınız kişinin cep telefonuna "nerdesin" mesajı gönderin, bulunduğu konumu www.ailemnerede.com 'a girerek görün. Aynı zamanda, ulaşmak istediğiniz kişinin konumunu gösteren harita da cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Üstelik gönderdiğiniz sorgulama kısa mesaj ilgili kişinin cep telefonunda gözükmeyecek, kendisini rahatsız etmiş olmayacaksınız!

İzlediğiniz telefonda GPS'in aktif olmaması durumunda, uygulama baz istasyonları yardımıyla da konum belirleme yapabilir. Yalnız bu durumda, izlediğiniz kişinin bulunduğu yere göre konum bilgisinde 1-2 km sapma olabilir. Bu yüzden, daha hassas izleme yapmak için, sizin ve izlediğiniz kişilerin telefonunda konum servisi olarak GPS' in aktif hale getirilmesini öneriyoruz.

Listenizdeki birisi ile buluşmak mı istiyorsunuz? O kişini üzerine tıklayın, açılan bilgi penceresinde detaylı konum bilgisini görün, veya pencereye tıklayınca açılan işlemler kısımında, 'Yol Tarifi' butonuna basın, araçla onun bulunduğu noktaya giden en kısa ve anlamlı yolu haritada çizdirin!

Uygulamanın ekranda gözükmeyen, burada sayamayacağımız ama sizin için ve sevdikleriniz için çok anlamlı olabilecek birçok ekstra özelliği mevcuttur. Örneğin, şebekenin pasif olduğu ve konum bilgisinin gönderilemediği durumlarda, biriken konum bilgilerini, şebeke aktif olduğunda topluca merkeze iletebilir.

İzlediğiniz kişilerin geçmişe dönük konumları görmek için www.ailemnerede.com'u veya www.mobilizleme.com'u ziyaret edebilirsiniz (MobiTrack Ailem nerede servisi, ücretsiz mobilizleme.com hizmetidir). Aşırı konum bilgisi birikimlerini önlemek için sadece son 1 aya ait konum bilgileri tutulmakta, daha eskiler otomatik olarak silinmektedir.

App Screenshots

MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede
MobiTrack GPS Ailem Nerede

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
3.6
(80)
Your rating:

Latest Community Comments