X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Dieta PL

(124)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
50,000 - 100,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Top 5 Apps

5by
(1,552)
free
RoboCop™
(582,768)
free

More from this developer

Bubble level!
(2,056)
free
Speedometer PRO
(2,396)
free
Pogoda
(679)
free
cracked screen
(482)
free

Description

Pozbycie się zbędnych kilogramów nie będzie już problemem. Dzięki aplikacji Dieta PL, każdy będzie mógł dobrać odpowiednią dietę do swojego stylu życia tak aby przyniosła upragnione rezultaty.
Każda z diet posiada charakterystyczne cechy dzięki, którym w łatwy i przystępny sposób możemy poznać jej krótką charakterystykę i ocenić czy będzie pasowała do nas. Bogaty jadłospis na każdy dzień tygodnia sprawia, że potrawy przygotowane według podanych przepisów nie są monotonne lecz smaczne i proste w przygotowaniu.
Przypomnieniom w diecie proteinowej ułatwi Ci przejście pomiędzy poszczególnymi Fazami dzięki czemu łatwiejsze będzie zgubienie zbędnych kilogramów.
Diety:
Dieta 1000kcal – dzięki tej diecie masz szanse pozbyć się od 6-8 kilogramów w ciągu miesiąca. Codzienny jadłospis ma tylko 1000 kalorii. Dieta jest tak zbilansowana, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników, a więc są w niej białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i mikroelementy. Wszystko w odpowiednich ilościach i odchudzone. Dietę 1000 kalorii żywieniowcy uważają za jedną z bezpieczniejszych.

Dieta wolumetryczna - Eksperci uważają, że dieta wolumetryczna jest skuteczna, bezpieczna, pełnowartościowa, a do tego dobra dla serca. Dieta wolumetryczna (zwana również objętościową) opiera się na doborze produktów w zależności od ich kaloryczności. Jej podstawą są produkty zawierające dużo wody, dzięki czemu możesz jeść więcej, unikając nadwyżki kalorycznej.

Dieta Dukana - Charakteryzuje się dużą zawartością białka w diecie. Polega na spożywaniu protein oraz ograniczenie ilości węglowodanów i tłuszczy. Najważniejszą cechą protein jest jednak niewątpliwie fakt, że posiadają one zdolności odchudzające, szybko więc pomagają gubić zbędne oraz niechciane przez nas kilogramy. Jest to specyficzna kuracją odchudzającą, bowiem składa się z kilku faz, które trzeba przejść, by móc zauważyć efekty.Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem w celu sprawdzenia czy nie występują przeciwwskazania do stosowania diet zawartych w aplikacji Dieta PL.

regulamin: http://regulamin.mobiem.pl

App Screenshots

Dieta PL
Dieta PL
Dieta PL
Dieta PL
Dieta PL
Dieta PL

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
3.9
(124)
Your rating:

Latest Community Comments