X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Tarifini Bul

(42)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
1.6 and up
INSTALLATIONS
10,000 - 50,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Tarif Küpü
(1,240)
free
Yemek Tarifleri
(1,627)
free
Yemek Tarifi
(211)
free

Top 5 Apps

Yelp
(143,681)
free

Description

Günümüzde cep telefonlarının kullanımı fazlasıyla yaygınlaştı. Bu yaygın kullanım günlük hayata önce arama ve kısa mesaj servisi (sms) ile girdi. Daha sonraları ise cep telefonu kullanıcıları, farklı servisleri kullanarak cep telefonu kullanımının yaygınlığını arttırdı. Bu yaygınlaşma sürecinin günümüzdeki ayağı ise mobil uygulamalardır.

Bu mobil uygulama, bazı cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi Android işletim sistemini kullanan cihazlar için Java dilinde geliştirilmiştir. Bu uygulamanın geliştirilmesindeki hedef ise yemek yapmak isteyen cihaz kullanıcılıarına yeni deneyimler katmaktır.

'Tarifini Bul' uygulaması, Türk mutfağı yemek tariflerinden oluşmaktadır. Uygulama, veritabanındaki tüm yemek tariflerini, hazırlama süreleri ve kalorileriyle, kullanıcı dostu bir arayüz ile sunmaktadır.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve yanlış kullanımdan kaynaklanan hatalardan ötürü uygulama geliştiren kişi sorumlu değildir. Uygulama, geliştirici tarfından sık sık güncellenmektedir. Uygulama ile ilgili herhangi bir olumlu veya olumsuz geri dönüş için mail atabilirsiniz. Mail adresi aşağıda, iletişim bilgilerinde belirtilmiştir.

App Screenshots

Tarifini Bul
Tarifini Bul
Tarifini Bul
Tarifini Bul

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
3.7
(42)
Your rating:

Latest Community Comments