X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Chladnou hlavu

(46)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
2.2 and up
INSTALLATIONS
1,000 - 5,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Pivopédia
(101)
free

Top 5 Apps

IFTTT
(25,631)
free
5by
(4,243)
free

More from this developer

Description

Události líčené v tomto povídkovém cyklu jsou bohužel inspirovány realitou. Jakákoliv podobnost postav se skutečnými osobami, žijícími či mrtvými, je poťouchle záměrná.

Chladná hlava je dost možná ten nejlepší e-book pro Android. Prožijte spolu s Vojtou Chládkem tragikomické příběhy, které otestují pružnost vaší bránice. A to jak na svém telefonu, tak na libovolně velkém tabletu. A nezapomeňte se s ostatními podělit o své dojmy!

Kromě titulního povídkového cyklu nabízí aplikace také sbírku netradiční poezie a kompletní vaginálně-existenciální komiks Qejci, jehož nové epizody se k vám přikutálejí takřka každý týden.

A nečekejte žádnou suchou čtečku. Aplikace klade maximální důraz na uživatelskou přívětivost a na to, aby bylo pročítání textů i prohlížení komiksů atraktivním a moderním zážitkem. A aby toho nebylo málo, veškerou autorskou tvorbu si můžete stáhnout offline a vzít si ji na cesty.

A co víc, celá aplikace je kompletně optimalizována pro zrakově postižené, a to včetně komiksů, na jejichž kompletním transkriptu se momentálně pracuje. Jakékoli nedostatky v tomto ohledu budou průběžně laděny.

Chladná hlava vás nenechá chladnými!

Poznámka:
Aplikace je zdarma pouze na vyzkoušení, ale plnou verzi si můžete pořídit za nepatrný poplatek přímo v aplikaci, přičemž nepřijdete o žádná data.

Napsali o Chladné hlavě:

PŘÁTELÉ, ČTĚTE...
Rimmer. Tohle jediné slovo, ba jméno, říká vše.

Rimmer je přezdívka autora povídkového cyklu Chladnou hlavu.

Spojujete-li si jméno Rimmer s příjemně prožitými večery plnými inteligentního, suchého a neskutečně zábavného britského humoru, spojujte si jej s ním směle i nadále.

Autor je Čech, což je tak jediné manko, které chová vůči svému literárnímu a seriálovému idolu. Jeho povídky jsou přímo prošpikované jemným humorem, který vás nutí číst dál a dál. S neskutečným citem vám naordinuje občasné záchvaty smíchu počas brilantních dialogů a neotřelých metafor, ale také v některých místech kapku hořkosti, kdy se téměř až zastydíte, že jste se v předchozí chvíli smáli na celé kolo.

Jiří Charvát, Rimmer, je mistrem v prolínání nálad. Jedno a to samé místo, které na vás působilo vesele, vám může připadat v jiné náladě téměř k pláči.

V jeho povídkách často najdete sami sebe, najdete své vlastní pocity vyjádřené tak, že vás zasáhnou naplno. V tom je kouzlo Chladné hlavy. Převážně humorné, místy až infantilně provokativní texty jsou podbarveny velmi inteligentním příběhem, který však vůbec nemusíte vnímat. Můžete jen číst a bavit se. Nebo můžete číst a vcítit se. Můžete cokoliv. Chybí-li vám opravdu inteligentní zábava, doporučuji povídky z cyklu Chladnou hlavu. A to na každý den jednu – budete usínat s úsměvem na rtech. A uznejte – co víc si přát?
--Dero

BRUTAL
Knizka opravdu nie je vhodna na citanie na verejnosti. Chechtal som sa teda hodne a podvedome skusal finty s nozdrami. Dakujem za srandu.
--Pea C

NÁŘEZ
Tak tahle kniha je opravdovej nářez. Dostanete z ní záchvat kašle, ne, to není kašel... Smíchu.
Radši u čtení nejezte, nepíte, ať se neudávíte, protože u toho se nedá se nesmát. A když říkám smích, tak myslím hlasitý smích, takže čtení na veřejných místech doporučuju.
Fakt super kniha.
--Honza

App Screenshots

Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu
Chladnou hlavu

Video

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.0
(46)
Your rating:

Latest Community Comments