X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Meteor (Počasí) » Aladin

(8,395)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
1.6 and up
INSTALLATIONS
500,000 - 1,000,000
PRICE
FREE

Similar Apps

Weather
(403,001)
free
Yahoo Weather
(517,207)
free
AccuWeather
(871,869)
free

Top 5 Apps

Think
(81,776)
free

More from this developer

Description

Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

App Screenshots

Meteor (Počasí) » Aladin
Meteor (Počasí) » Aladin
Meteor (Počasí) » Aladin
Meteor (Počasí) » Aladin
Meteor (Počasí) » Aladin

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.5
(8,395)
Your rating:

Latest Community Comments