X

Sign in

Sign in to confirm

Have you forgotten your password?

... or login with Facebook:

Don't have an AndroidPIT account yet? Sign up
Icon

Sport WP.PL

(1,009)
About this app:Show more
ANDROID VERSION
1.6 and up
INSTALLATIONS
100,000 - 500,000
PRICE
FREE

Similar Apps

LiveScore
(108,041)
free
ESPN SportsCenter
(365,964)
free
Yahoo Sports
(62,583)
free

Top 5 Apps

More from this developer

Description

Sport WP.PL w aplikacji to informacje z wielu dyscyplin, wyniki sportowe, sekcje tematyczne (Ekstraklasa, Igrzyska, Euro) oraz relacje live i liveblog.

Sport WP.PL umożliwia dostęp do najnowszych wiadomości, galerii o tematyce sportowej oraz do aktualnych tabel wyników i terminarzy m.in. lig piłki nożnej, czy F1.

Sekcja Ekstraklasa pozwala dodatkowo na przeglądanie rozbudowanych tabel oraz statystyk ligi - w łatwy sposób dowiesz się, kto strzelił najwięcej goli, która drużyna ma najlepszą obronę i wiele więcej.

Sekcja Igrzyska (Londyn 2012), podobnie jak sekcja Ekstraklasa, to nie tylko informacje i galerie. Dzięki dostępowi do terminarzy (ogólnych i dyscyplin), profili Polaków oraz livebloga, możesz sprawdzać jak przebiegają zmagania w Londynie oraz który kraj ma szanse stać się liderem tabeli medalowej.

Sekcje Ekstraklasa pozwala na śledzenie na żywo relacji ze spotkań, nieważne więc w jakim jesteś miejscu - zawsze możesz kibicować swojej ulubionej drużynie.


Strona wsparcia: http://mobilna.wp.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z aplikacji oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły pod adresem http://onas.wp.pl/poufnosc.html

App Screenshots

Sport WP.PL
Sport WP.PL
Sport WP.PL
Sport WP.PL
Sport WP.PL
Sport WP.PL

Test review and rating

We havenʼt tested this Android app yet.
Request a test report now!

User Reviews

Average rating
4.2
(1,009)
Your rating:

Latest Community Comments